Cvičení s partnerem jako milostná předehra

Jste zvyklá chodit ve středu večer na jógu, pilates nebo TRX, zatímco váš partner vyráží do posilovny nebo na trénink thaiboxu? Co když se ale ani jednomu z vás nechce vytáhnout paty z domova? Využijte toho!

Cvičení se rozhodně vzdávat nemusíte. Naopak. Zacvičte si s partnerem. Užijete si spoustu zábavy, posílíte a protáhnete tělo, příjemně se navnadíte a můžete hned se svým protějškem pokračovat dál. Nakonec, sex je taky velmi účinný sport.

Určitě víte, že milostné polohy mají své názvy (koníček, misionář...). A názvy mají i cviky, které můžete zařadit do milostné předehry:

1. TRAKAŘ

Posílení svalů celého těla, především břišní a zádové svaly, popřípadě bicepsy, tricepsy a prsní svaly.

Popis: Žena si lehne na břicho na podložku a pokrčí kolena. Muž stojí u kotníků ženy, chytí ji za kotníky a žena se vzepře na rukou do vzporu. Vydrží ve vzporu 15 vteřin. Cvičení opakujte alespoň 5x.

Náročnější varianta: Žena uchopí muže za kotníky stejným způsobem a muž provádí kliky.

Další variace: Muž chytí ženu za kotníky, ta se vzepře do vzporu a muž s ní může popocházet vpřed, jako s “trakařem” - tak se komplexně zapojí svaly horní poloviny těla.

Pozor! Když je muž o mnoho těžší, než žena, může mít žena potíže partnerovy nohy udržet. Dále dejte pozor na oblast beder - nesmí být prohnutá, tělo držte v jedné rovině a oblast beder lehce nahrbte.

2. METRONOM

Posílení spodní části břicha.

Popis: Žena si lehne na záda, natáhne nohy na podložku. Muž si stoupne za hlavu ženy tak, aby mohla rukama uchopit jeho kotníky. Žena zvedá nohy s napnutými koleny pomocí břišních svalů nahoru k partnerovi a partner jí svýma rukama shazuje nohy zpět na zem. Nohy se nesmí dotknout podlahy. Opakujte 4x po 20ti opakováních. Poté se vystřídejte.

Variace: Shazujte partnerovi nohy silou, do různých stran, aby se zapojily i šikmé břišní svaly.

Pozor! Při cvičení se nesmí prohýbat oblast beder, pokud ano, pokrčte mírně kolena.

3. ŠKORPION

Posílení svalů celého těla, především břicha a zad.

Popis: Klekněte si s partnerem čelem k sobě a přejděte do kliku. Oba zvedněte pravou ruku a zapřete ruku o dlaň druhého. Přetlačujte se asi 10 vteřin, poté, aniž byste opouštěli pozici kliku, ruce vyměňte a opět se přetlačujte. Vnímejte zapojení svalů na trupu a na vašich pažích. Při tlačení rukou vydechujte.

4. STOLIČKA

Posílení svalů stehen a hýždí.

Popis: Stoupněte si s partnerem čelem k sobě, chyťte se za ruce. Pomalu oba současně krčte kolena, jako byste si sedali na židli. Až budou vaše kolena svírat přibližně pravý úhel, vydržte v této poloze asi 10 vteřin a poté se pomalu vracejte do stoje. Opakujte alespoň 6-8x. Při pohybu dolů následuje výdech.

5. STREČINK

Protažení celého těla - obecná doporučení.

S partnerem může být také zábava provádět protahovací cvičení. Můžete se vzájemně využít k protahování jakékoliv části těla, avšak partner by vám neměl nikdy v žádném případě do pozic dopomáhat, protože byste si mohli nechtěně ublížit. Pokud potřebujete, použijte partnera při protahování pouze jako opěrný bod. I když se vzájemně znáte velmi dobře, nikdy si nemůžete být jisti fyziologickými limity a pružností svalů, šlach a kloubů partnera.

Zdroj: Fithall.cz

Sdílejte článek
Štítky Sex cvičení posilování břicho předehra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.