ONLINE CHAT: Ptejte se dietoložky a trenérky v naší reality show PRIMA HUBNUTÍ

Po roce opět startuje reality show PRIMA HUBNUTÍ, ve které se budou snažit 2 finalistky redukovat svoji váhu společně se svým trenérem a dietologem. Jedním z trenérů, kteří pomáhají našim soutěžícím, je Veronika Staňková. Zeptejte se jí na cokoli, co vás zajímá v oblasti zdravého životního stylu.

Veronika Staňková vystudovala psychologii na FFUK a pracovala jako psycholožka v Psychiatrické nemocnici Bohnice a Klinickém centru ISCARE na oddělení „Centra pro léčbu obezity“. Je členka České obezitologické společnosti a v současné době je na mateřské dovolené.

V soukromé psychoterapeutické praxi se věnuje mimo jiné psychoterapii obézních, ale také pacientům s poruchami příjmu potravy.

Je instruktorkou skupinových lekcí, jako je aerobic, bosu, kick box a jóga.

Dnes máte jedinečnou možnost zeptat se Veroniky na to, co vás zajímá. Potřebujete poradit, jak správně cvičit? Nedaří se vám zhubnout? Nevíte, jak si správně sestavit jídelníček na míru? Své otázky můžete psát ZDE.

Veroniku už možná z našich předchozích článků i videí znáte. Ukazovala vám například, jak správně posilovat některé problematické partie:

I v letošním ročníku reality show Prima hubnutí bude mít Veronika na starost jednu z finalistek, které bude radit, jak zorganizovat čas, jaké si vybrat cvičení a pohybové aktivity a jak se správně stravovat. Obě finalistky vám již brzy představíme a společně s webem Fithall.cz vám budeme průběžně přinášet informace o tom, jak se daří plnit dietní a cvičební plán.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Veronika na ně bude odpovídat dnes večer mezi 17. a 19. hodinou.

Sdílejte článek
Štítky trenér reality show Filozofická fakulta Univerzity Karlovy Psychiatrická léčebna Bohnice Iscare

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.