PRIMA HUBNUTÍ: Kolik nakonec zhubly obě finalistky?

Obě finalistky druhého ročníku Reality show PRIMA HUBNUTÍ Simona a Iva se naposledy sešly v Yard Resortu, kde měly podstoupit poslední, závěrečné přeměření. Podařilo se jim zhubnout tolik, kolik na začátku plánovaly?

V 10 hodin jsme se začali scházet v Předboji v krásném prostředí Yard Resortu, který se pyšní nejen kvalitní gastronomií, ale také golfovým areálem, cvičením jógy, zumbou anebo cvičením pro naše nejmenší. Na své si tam přijdou i děti v restauraci, kde je pro ně připravené dětské menu s omalovánkami, nebo v kavárně, kde mohou vyzkoušet venkovní hřiště. V případě deště je pro děti připraven dětský koutek s hračkami, stolním fotbálkem, malováním a mnoho jiných aktivit.

Jakmile jsme se přivítali s našimi odborníky Veronikou Staňkovou, Barborou Nekolovou a finalistkami Simonou a Ivou, přemístili jsme se do tělocvičny, kde naposledy naše finalistky absolvovaly měření pod dohledem našeho dietologa.

A jak to všechno dopadlo?

Cílem Simony bylo zhubnout do léta 10 kg, zpevnit postavu a cítit se lépe. Nyní je o 7 kg lehčí, a opět si mohla vyjít ve svých oblíbených džínách, aniž by měla rozepnutý knoflík či zip.

Iva se chtěla zbavit závislosti na sladkém a její cíl v rámci naší soutěže bylo mít o 5 kg méně. Nakonec se z ní stal zarytý sportovec-běžec. Všechny problémy řeší sportem a na sladké si už nevzpomene.

Sport nemohl chybět

Společně s trenérkou Veronikou se obě finalistky po úspěšném přeměření vrhly na jógu. A i když si myslely, že to bude jen relaxační protažení, jóga všem dala hodně zabrat.

Po cvičení jsme se přemístili do restaurace a pochutnali si na vynikajícím kuřecím steaku s grilovanou zeleninou. A už nás čekal jenom golf na místním vyhlášeném golfovém hřišti s vynikajícím trenérem, který nechal proniknout naše finalistky do tajů golfového umění.

A pak nastalo nezbytné loučení

Pro nás pro všechny se staly obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ vítězkami. Dokázaly totiž, že když se vůle skloubí s pohybem a vhodnou stravou, jdou kila bez problémů dolů, a že postava snů nemusí zůstat jen utopií. Věříme, že naše finalistky budou inspirací i pro další ženy, které se na boj s kily teprve chystají.

Podívejte se na PROFIL SIMONY A IVY.

Zdroj: Fithall.cz

Sdílejte článek
Štítky hubnutí cvičení jóga reality show diety Předboj

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.