Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

PRIMA HUBNUTÍ: Kolik nakonec zhubly obě finalistky?

Obě finalistky druhého ročníku Reality show PRIMA HUBNUTÍ Simona a Iva se naposledy sešly v Yard Resortu, kde měly podstoupit poslední, závěrečné přeměření. Podařilo se jim zhubnout tolik, kolik na začátku plánovaly?
Vydáno: 22.05.2015
Zhubla víc Simona nebo Iva?
Zhubla víc Simona nebo Iva? Autor: fithall.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V 10 hodin jsme se začali scházet v Předboji v krásném prostředí Yard Resortu, který se pyšní nejen kvalitní gastronomií, ale také golfovým areálem, cvičením jógy, zumbou anebo cvičením pro naše nejmenší. Na své si tam přijdou i děti v restauraci, kde je pro ně připravené dětské menu s omalovánkami, nebo v kavárně, kde mohou vyzkoušet venkovní hřiště. V případě deště je pro děti připraven dětský koutek s hračkami, stolním fotbálkem, malováním a mnoho jiných aktivit.

Jakmile jsme se přivítali s našimi odborníky Veronikou Staňkovou, Barborou Nekolovou a finalistkami Simonou a Ivou, přemístili jsme se do tělocvičny, kde naposledy naše finalistky absolvovaly měření pod dohledem našeho dietologa.

Simoně zabere intenzivní trénink 30 minut denně

Chcete cvičit a nemáte čas? Zkuste to jako Simona z Reality show Prima hubnutí

 

A jak to všechno dopadlo?

Cílem Simony bylo zhubnout do léta 10 kg, zpevnit postavu a cítit se lépe. Nyní je o 7 kg lehčí, a opět si mohla vyjít ve svých oblíbených džínách, aniž by měla rozepnutý knoflík či zip. 

Iva se chtěla zbavit závislosti na sladkém a její cíl v rámci naší soutěže bylo mít o 5 kg méně. Nakonec se z ní stal zarytý sportovec-běžec. Všechny problémy řeší sportem a na sladké si už nevzpomene.

Sport nemohl chybět

Společně s trenérkou Veronikou se obě finalistky po úspěšném přeměření vrhly na jógu. A i když si myslely, že to bude jen relaxační protažení, jóga všem dala hodně zabrat.

1 (18) Foto:

Po cvičení jsme se přemístili do restaurace a pochutnali si na vynikajícím kuřecím steaku s grilovanou zeleninou. A už nás čekal jenom golf na místním vyhlášeném golfovém hřišti s vynikajícím trenérem, který nechal proniknout naše finalistky do tajů golfového umění.

1 (21) Foto:

 

 

Sacharidy, proteiny, správné tuky - to všechno musí být v jídelníčku zastoupeno ve správném poměru

Jídelníček finalistek Reality show PRIMA HUBNUTÍ: Můžete se přidat

 

A pak nastalo nezbytné loučení

Pro nás pro všechny se staly obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ vítězkami. Dokázaly totiž, že když se vůle skloubí s pohybem a vhodnou stravou, jdou kila bez problémů dolů, a že postava snů nemusí zůstat jen utopií. Věříme, že naše finalistky budou inspirací i pro další ženy, které se na boj s kily teprve chystají.

Podívejte se na PROFIL SIMONY A IVY.

Prima hubnutí - Loga Foto:

Zdroj: Fithall.cz

Článek je zařazen v: cvičení, hubnutí, reality show, diety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama