PRIMA HUBNUTÍ: Přepadovka Simony! Stačil měsíc a centimetry jsou dole

Simonu, jednu ze dvou finalistek Reality show PRIMA HUBNUTÍ, jsme přijeli po měsíci od spuštění Reality show zkontrolovat k ní domů. To, že se jí podařilo něco shodit, na ní bylo na první pohled patrné.

Simonu Štefanovou jsme se štábem přepadli právě v době, kdy se chystala svačit. Tedy ideální možnost zkontrolovat její stravovací návyky. Zároveň jsme si nechali předvést i to, jak konkrétně cvičí.

Vzorový jídelníček pro obě finalistky Reality show PRIMA HUBNUTÍ včetně rad, co a kdy jíst, nebo naopak vynechat, si znovu můžete projít ZDE.

Simonu neopouští nadšení, které si přivezla z Yard Resortu. Pořád je odhodlaná vytrvat v tom, co jí poradili odborníci z portálu FITHALL.cz.

Podívejte se na video, abyste zjistili, co všechno musela Simona změnit na své cestě za lepším já:

Simoně radí trenérka a výživová poradkyně Veronika Staňková, která byla nedávno naším hostem na online chatu. Její odpovědi na vaše otázky si můžete přečíst TADY.

Veronika Staňková vystudovala psychologii na FFUK a pracovala jako psycholožka v Psychiatrické nemocnici Bohnice a Klinickém centru ISCARE na oddělení Centra pro léčbu obezity. Je členka České obezitologické společnosti a v současné době je na mateřské dovolené.

V soukromé psychoterapeutické praxi se věnuje mimo jiné psychoterapii obézních, ale také pacientům s poruchami příjmu potravy.

Je instruktorkou skupinových lekcí, jako je aerobic, bosu, kick box a jóga.

Zdroj: fithall.cz

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky reality show Filozofická fakulta Univerzity Karlovy Psychiatrická léčebna Bohnice Iscare

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.