Diety a hubnutí

24. června 2017 14:00

Martina Čerňanská

Řešíte kila navíc? U mužů máte náskok!

Stojíte před zrcadlem a kriticky si prohlížíte své tělo. “Zase do plavek, sakra. Aspoň pět kilo dolů…” úpíte v duchu a víte, že se zázrak nestane. Módní diktát posunul laťku z fashion časopisů na nový level - sociální sítě a na vás denně útočí fotky dívek s perfektními těly. Kašlete na to!

Povíme vám, proč jsou ženy při těle lepší!

Oblé bříško, zadek a stehna jsou “na škodu” teprve dnes, kdy je diktát krásy trochu postavený na hlavu. V celé historii se s ženskými křivkami počítalo a atraktivita byla spojena s oblinami, nikoli s pekáčem buchet na břiše. I když to tak možná nevypadá, instinkty, kterými muže vybavila příroda, jsou opravdu silnější než všechny módní trendy světa.

Chlapům se křivky prostě líbí a pokud začnete konverzovat na téma, že nosíte dvaačtyřicítku, patrně nebudou vědět o čem je řeč. Proč jsou plné holky tak sexy?

  • Jste plodná

Vaše prsa, boky a hýždě křičí, že pro vás bude mateřství hračka. Příroda chce pro potomstvo vždy to nejlepší, proto netoleruje ženám velké výkyvy váhy. Snažte se jíst zdravě a vyváženě, ale netrestejte své křivky hladovkou. U mužské populace by to bylo na škodu.

  • Jste vyrovnaná

Vaše normálně a dobře živené tělo se nemusí vyrovnávat s dietářskými ataky na metabolismus a je v klidu. Pohoda z vás vyzařuje. Zkuste hádat: užije si muž více večer s ženou, se kterou se může zakousnout do steaku, nebo s tou, která si umíchá nízkotučný, nízkokalorický a pěkně hnusný proteinový koktejl? Při dietách je tělo v pořádném stresu a to se promítne i do nervní nálady a chutě na sex.

  • Jste důvěryhodná

Žena “krev a mléko” opravdu budí u okolí pocit stability a pevných nervů. Oproti ženám s vyhublou postavou vás lidé více poslouchají. V podvědomí lidí se totiž příliš hubené ženy jeví jako nezralé, příliš křehké, zranitelné a nevyrovnané. Asi je to předsudek, ale je to tak.

  • Jste odolná

Jen tak vás něco neodfoukne, a když přijde na horší časy, vydržíte je. Plnější tvary signalizují mužům i zvýšenou odolnost proti infekcím. Proč to tak je, není úplně jasné. Je možné, že za to vděčíte tomu, že máte méně stresu, než ženy, které drží dietu. Stres totiž vyvolává vyšší hladinu určitých hormonů, které pak jako vedlejší účinek snižují naši obranyschopnost.

  • Jste atraktivní

Ne nadarmo mají muži rádi ženy, které je za “co chytit”. Představují si, že baculatější žena je z podstaty požitkářka a ne asketa. To znamená, že si dokáže užívat radostí života včetně sexu. V mužských očích je zemitá a živočišná. V posteli bude vášnivá! Takovou milenku muži chtějí. Měkkou, rozkošnou a plnou ohně.

Přečtěte si také:

autor: KU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.