zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Divoký anděl, Esmeralda nebo 1000 a 1 noc. Jak vypadají hvězdy telenovel dnes?

Divoký anděl primary
Divoký anděl primary
Petra Kloidová , Vydáno: 17.09.2020
Je to víc jak dvacet let, co Českou republiku zachvátila telenovela. Od té doby se s větším či menším úspěchem objevují pravidelně na našich televizních přijímačích. Jak vypadají ale latinskoamerické nebo turecké hvězdy dnes? A co dělají?

reklama

Koukali na ně všichni. Muži, ženy, děti. Po novém fenoménu v devadesátých letech Češi hladově sáhli, a tak se stávalo, že po cestě do práce se všichni bavili o tom, jak dopadla minulý večer Esmeralda. Dalším fenoménem, ovšem pro mnohem mladší publikum, se stala divoká Cholito nebo Milagros (podle nálady) v telenovele Divoký anděl, stejný boom zažila turecká telenovela 1000 a 1 noc.

Telenovely přitom začaly vznikat už v padesátých letech, tehdy ještě jako rádiový pořad určený pro ženy v domácnosti. Podle Wikipedie se tyto rádiové romány pro ženy dostaly z rádia do televize a ze složenin televisión (televize) a novela (román) vznikla telenovela, která časem významně pobláznila i Českou republiku. Kdo tehdy nekoukal na Esmeraldu nebo nevyrůstal na Divokém andělovi?

Divoký anděl

Milagros a Cholito byly dvě holky v jedné. Milagros hledala lásku v bohatém synovi svého šéfa jménem Ivo. A přitom Divoký anděl vznikl z největší noční můry každého televizního producenta, který připravuje seriál. Od Natalie Oreiro během natáčení utekl herec.

Zábavnou zápletku podtrhla i chytlavá znělka, kterou nazpívala sama hlavní představitelka Natalia Oreiro (41). V Čechách se tak představila i jako zpěvačka.

Divoký anděl na Prima LOVE
Autor: Telefé International Divoký anděl na Prima LOVE

Natalia je dodnes aktivní úspěšnou zpěvačkou a herečkou. Společně se svým kolegou Facundou Aranou (46) se těší obrovské fanouškovské základně v Rusku a v Izraeli, kam často dojíždějí. Vdaná Natalia Oreiro má syna a manžela, Facundo Arana si vzal v roce 2012 argentinskou modelku, s kterou má dvě děti.

Zajímavostí je i to, že Natalia sice svého vysněného prince na bílém koni našla brzy, ve čtyřiadvaceti, ale s mateřstvím otálela.

ROZHOVOR S NATALIÍ OREIRO: TOUŽILA JSEM PO LÁSCE, NE PO MATEŘSTVÍ

Oba herci pokračují v úspěšné herecké a hudební kariéře
Autor: profimedia.cz Oba herci pokračují v úspěšné herecké a hudební kariéře

Facundo kromě hraní koncertuje se svou kapelou a je to zapálený sportovec – najdete ho na moři jako surfaře nebo v Himálaji jako horolezce.

Telenovelu Divoký anděl můžete každý den sledovat na Prima LOVE nebo on-line v archivu iPrima.cz

Hříšná láska

Mexická telenovela z roku 2001 přišla s trochu peprnějším obsahem, než na co bylo české publikum zvyklé. Vztah nuzné sběračky kávy Palomy k podnikatelovi, který vlastní společně s rodinou jednu z největších firem na vývoz kávy v Mexiku, je bouřlivý a plný sexu.

Hříšná láska
Hříšná láska

Herečce Silvii Navarro (39) bylo během natáčení pouhých 23 let, zatímco její televizní partner byl tehdy o 9 let starší.

Hlavní hvězdy Hříšné lásky
Autor: profimedia.cz Hlavní hvězdy Hříšné lásky

Silvia Navarro po Hříšné lásce pokračovala v několika úspěšných telenovelách, pak se ale stáhla do ústraní, začala hrát více divadlo, aby během posledních let znovu navázala na svou televizní slávu. Sergio Basañez (48) je stále televizním hercem. Oba dva jsou bezdětní.

HLAVNÍ HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ VYSTUDOVANÉ DVĚ VYSOKÉ ŠKOLY

Esmeralda

Fenomén, který dostal na kolena celou Českou republiku, proslavil hlavně Leticii Caldéron (50), pro kterou Esmeralda znamenala průlom v kariéře. Od první klapky uběhlo už více jak 22 let, přesto je Esmeralda v zelené nezapomenutelná. Po obrovském úspěchu šla Caldéron z jedné telenovely do druhé, opustila svého prvního muže zubaře, aby si mohla vzít svého druhého muže právníka, s kterým má dvě děti.

Takto vypadají dnes hvězdy telenovely Esmeralda
Autor: profimedia.cz Takto vypadají dnes hvězdy telenovely Esmeralda

Představitel Josého Armanda, Fernando Colunga (52), je stále svobodný, ale nechybělo mnoho, aby si vzal úspěšnou kolegyni Thálii (zpěvačku a herečku znáte z telenovely Rosalinda). Colunga rozhodně nepatří mezi pohaslé hvězdy, je jediným hercem, jenž hrál v pěti po sobě úspěšných telenovelách.

Tisíc a jedna noc

Že telenovely nejsou už jen záležitostí Latinské Ameriky, dokazuje i celosvětový úspěch turecké telenovely Tisíc a jedna noc, která se nechává volně inspirovat slavnou pohádkou.

Tisíc a jedna noc zaznamenala velký úspěch po celém světě
Autor: archiv Prima Tisíc a jedna noc zaznamenala velký úspěch po celém světě

Problematický vztah podnikatele Onura a krásné architektky Šeherezády, která potřebuje zachránit svého nemocného syna, výrazně oslovil i zemi, jako je Peru (a to dost zábavným způsobem). Není žádným tajemstvím, že se Bergüzar Korel (37) a herec Halit Ergenç (50) dali během natáčení dohromady, byla svatba a mají spolu syna. Představitelka Šeherezády nedávno porodila manželovi další miminko a před těhotenstvím se dokonce ostřihala na kluka.

Hlavní představitelé telenovely spolu dodnes žijí
Autor: profimedia.cz Hlavní představitelé telenovely spolu dodnes žijí

Oba dva patří mezi turecké hvězdy a Halit Ergenç se významně věnuje i zpěvu a tanci nejen v muzikálech, vidět ho můžete i na koncertech opery.

Turečtí manželé žijí spokojený život
Autor: Instagram.com Turečtí manželé žijí spokojený život

Manželé vypadají stále spokojeně, dokonce spolu občas vystupují i na koncertech a žijí život bez paparazzi.

NEMOHLA JSEM UDĚLAT ŽÁDNÉ VLASTNÍ ROZHODNUTÍ, VZPOMÍNÁ HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

reklama

Související témata: Divoký anděl , telenovela , Divoký anděl , 1000 a 1 noc , Esmeralda

reklama

Přečtěte si také

reklama