Hvězda Pomsty brát roli sestry v seriálu Doktoři nechtěla, ale zaujal ji jeden důležitý aspekt

"Nikdy jsem nebyla fanynka seriálů o doktorech, ale po přečtení scénáře jsem zjistila, že to chci dělat," vysvětluje herečka, kterou můžou všichni znát ze seriálu Pomsta. Seriál Doktoři si můžete pustit online v archivu iPrima.cz.

Emily VanCamp většina lidí postřehla už během seriálu Everwood a také v seriálu Pomsta, kde hrála nemilosrdnou hlavní hrdinku, která se mstí za svého otce bohaté komunitě, jež ho kdysi zničila.

SLEDUJTE SERIÁL DOKTOŘI ONLINE

Ani ve filmu pohledná dlouhovláska není novickou, většina fanoušků ji zná z komiksových blockbusterů jako je Kapitán Amerika, ale momentálně září na televizních obrazovkách jako Nic, sestřička ze seriálu Doktoři.

Nic je totálním opakem jedné z hlavních postav, kterou je dost rebelský a nesnesitelný Conrad Hawkings, jenž bojuje s nemocničním systémem a farmaceutickým byznysem.

Emily VanCamp v rozhovoru s Metrem uvedla, že rozhodnutí vzít tuto roli umocnila chvíle, kdy se během politické situace v Americe znovu řešil Donald Trump, kterého zkrátka nesnáší.

"Chtěla jsem dělat v budoucnosti něco, co by mi dovolilo vyjádřit momentální společenskou situaci, která v Americe panuje. Vyjádřit to emocemi jako herečka. Seriál Doktoři mě oslovil, ačkoliv jsem nebyla nikdy fanouškem lékařských seriálů, hlavně v tom, že odhaluje podhoubí amerického zdravotnického systému. A poukazuje na netransparentnost a nezoodpovědnost lékařů," říká herečka.

Seriál Doktoři totiž střílí i do "vlastních" řad a ukazuje lékaře (hlavně špičkové chirurgy), kteří spolupracují s farmaceutickými firmami za účelem vlastního zbohatnutí.

POZNEJTE HLAVNÍ POSTAVU SERIÁLU DOKTOŘI

Sledujte seriál Doktoři online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.