Nový seriál Doktoři: Poznejte sexy doktora, kterého znáte z Gilmorových děvčat

Derek Shepherd má svou slávu v seriálu Chirurgové bohužel za sebou. Proto nastupuje seriál nový, s postavou, která kombinuje drzost a vědomosti dr. House se vzhledem doktora McDreamyho. Jaký je drsný učitel nováčka medicíny?

Ve 22.50 můžete sledovat nový seriál z nemocničního prostředí Doktoři. Seriál, v anglickém znění The Resident, vypráví příběh o absolventovi medicíny Devonovi, jenž nastupuje jako rezident do nemocnice. Jeho školitelem je doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální...

SERIÁL DOKTOŘI MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

VÍCE O SERIÁLU DOKTOŘI NAJDETE NA PRIMA LOVE

Logan z Gilmorových děvčat

Určitě jste si při pohledu na fotografii představitele doktora Hawkinse všimli, že je vám tento muž odněkud povědomý. Samozřejmě se nepletete, všichni ho moc dobře známe jako bohatého floutka z univerzity, kam nastoupila roztomilá Rory Gilmorová v seriálu Gilmorova děvčata.

Tentokrát se herec Matt Czuchry chopil role dost svéhlavého lékaře, který zachraňuje životy za každou cenu. Co o nové zajímavé postavě sexy doktora víme?

Poznejte nového sexy House

Jedním z důležitých aspektů seriálu je to, že se na medicínu a chod nemocnice dívá jako na byznys, a jedna z hlavních postav, zkušený doktor Conrad Hawkings, nesouhlasí s představou, že na pacientech by se mělo hlavně vydělat. Sám kritizuje lékaře, kteří se snaží doporučit pacientovi něco, co je zbytečně drahé nebo nebezpečné a bojuje proti vypočítavým pojišťovnám nebo proti nabubřelým egům některých chirurgů, kteří si někdy přisuzují božské vlastnosti.

Hawkings je zkrátka rebel, ale ne bez příčiny. Za jeho nesmlouvavým postojem totiž stojí zkušenost lékaře z Afghánistánu. Drsné zážitky v armádě mu pomohly být takový doktor, jako je dnes, nemluvě o tom, že rozhodně rozvinuly jeho zkušenosti na poli medicíny a zachraňování životů. Hawkings je nesmlouvavý, pacientovi se snaží zachránit život i přes všechna finanční opatření, která mu jako klacky pod nohy hází vedení nemocnice.

Jednou z jeho nevýhod je ale to, že léčení pacientů bere jako bitvu.

"Hodně se mi líbí jeho charakter, síla jeho osobnosti. Líbí se mi, že se dokáže postavit systému. Miluju, jak se dokáže postarat o pacienty a chráni je před pravidly, která by jim mohla ublížit," vysvětluje jeho představitel.

Conrad na boj proti nespravedlnosti rozhodně není sám, jeho skálou je ex/přítelkyně Nic, kterou hraje Emily VanCamp, a student medicíny Devon.

Sledujte nový seriál o víkendu ve 22.50 na Prima LOVE nebo se na seriál podívejte online.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.