Seriál Doktoři, kritizující americký farmaceutický byznys, můžete sledovat online

Americký seriál vyprávějící mimo jiné i o nekalých praktikách farmaceutických společností můžete vidět na Prima LOVE ve 12.45. V seriálu můžete sledovat život mladého rezidenta, který se po studiích vydá do velkého světa nemocnice. Ten ale rozhodně není takový, jak si představoval. Doktory uvidíte i online v našem archivu iPrima.cz

Absolvent medicíny Devon nastupuje jako rezident do nemocnice. Jeho školitelem je doktor Conrad Hawkins, který je sice drsný, ale zato geniální...

Pohled na svět medicíny a nemocnici diváci vidí z pohledu nezkušeného Devona, jenž jako nováček nabízí zcela svěží a jasný pohled na medicínu. Devon je empatickým rezidentem snažícím se být tím nejlepším lékařem. Jeden z jeho cílů je i mentálně se propojit s pacientem, na kterého ostatní kolegové v rámci své profese nemají tolik času.

Na pacientech by se vydělávat nemělo

Představě klasického doktora neodpovídá ani jeho nadřízený. Zkušený doktor Conrad Hawkins nesouhlasí s představou, že na pacientech by se mělo hlavně vydělat. Sám kritizuje lékaře, kteří se snaží doporučit pacientovi něco, co je zbytečně drahé nebo nebezpečné, a bojuje proti vypočítavým pojišťovnám nebo proti nabubřelým egům některých chirurgů, kteří si někdy přisuzují božské vlastnosti. Hawkins je zkrátka rebel, ale ne bez příčiny. Za jeho nesmlouvavým postojem totiž stojí zkušenost lékaře z Afghánistánu. Drsné zážitky v armádě mu pomohly být takovým doktorem, jakým je dnes, nemluvě o tom, že rozhodně rozvinuly jeho zkušenosti na poli medicíny a zachraňování životů.

HVĚZDA POMSTY, EMILY VANCAMP, HRÁT ROLI SESTŘIČKY NECHTĚLA. ZAUJAL JI ALE JEDEN DŮLEŽITÝ ASPEKT SERIÁLU

SERIÁL DOKTOŘI MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.