Prima maminka

18. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

30 sladkých cupcaků s nápadem: Který se vám líbí nejvíc?

Možná jste to nevěděli, ale 15. prosince se slavil den cupcaků. Takže jsme si už dopřávali trošku sladkostí ještě před vánočním cukrovím, které by mělo být zatím uložené a mělo by čekat na tu pravou chvíli… Na Štědrý den!

V polovině prosince nastává každoročně čas na zdobené košíčky a muffiny z těsta zdobené různými pestrými způsoby. Fantazii se meze nekladou, a jak uvidíte v naší galerii, do které jsme vybrali ty NEJ kousky, tvůrci si opravdu i letos dali záležet.

Vybrali jsme to nejlepší, co internet nabízí, což ale neznamená, že někdo z vás není schopen vymyslet a vytvořit ještě něco daleko lepšího a kreativnějšího! Pokud se můžete pochlubit dokonalejšími výtvory, neváhejte nám poslat jejich foto na mail prima.zeny@iprima.cz – a my po Vánocích na našich stránkách zveřejníme galerii i z vašich sladkých dílek, to abyste se s nimi mohli pochlubit ostatním.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce Štědrý den

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.