Drahá tchyně ukáže ideální tréninkový plán aneb Jak se zničit před zápasem

Už od 21.35 se na vás v úterý opět chystá Drahá tchyně! Josef se vypravuje na fotbalový zápas s úmyslem pomstít mač z roku 1989, kde ho soupeř v 16. vteřině úmyslně vyřadil ze hry. Už teď se můžete podívat, jak trénoval. Bude to ale na tvrdé protihráče stačit? Uvidíte večer na Primě.

Zápas proti Maďarům z roku 1989 leží Josefovi v žaludku celá léta. Protože takhle nesportovně se k němu snad nikdo za celou fotbalovou kariéru nezachoval. Nabídku, aby si zahrál v exhibičním mezistátním reprezentační zápase s Maďary v Békéscsabě, proto bez váhání přijímá.

Jenže zápas je hned za dveřmi a bývalý fotbalista se musí dostat rychle do formy. Kdo jiný by mu měl v lopotě pomoci než otec Karel, co se s ním v minulosti už něco natrénoval! Podívejte se na video, jak se do toho společně pustili. Jen jestli to fotbalovému týmu k něčemu bude.

Tady najdete ukázku:

Pomůže horlivá příprava Josefovi v odplatě? To už se podívejte večer na Primě od 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.