Květa natáčí vlastní show, Josef končí s fotbalem. To je sitcom Drahá tchyně

Nový díl sitcomu Drahá tchyně je tu! A tentokrát to bude velmi dramatické: Josef chce seknout s fotbalem, Karla pronásledují obavy z toho, že je sledován, a Květa rozjíždí vlastní internetovou show. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu, nebo se můžete na krátké video mrknout už teď.

Jeden by to od takového fotbalového fandy, hráče a nadšence, jako je Josef, vůbec nečekal. Poté, co mu Jindřiška „velmi citlivě“ přečetla z novin o tom, co dělají jeho bývalí spoluhráči, rozhodl se na svoji milovanou hru vykašlat!

Co ho tak popudilo? Zejména článek o kamarádovi Honzovi, který si právě otevřel největší fotbalovou akademii v Čechách a na Slovensku a také to, že další jeho kámoš asistoval Davidu Beckhamovi… A protože sám Josef dosahuje (ještě k tomu nevalných) výsledků leda tak v boji s tchyní Květou, můžete si domyslet sami, jak ho tyhle zprávy napružily.

Jindřiška se bude pořádně snažit, aby mu rozhodnutí skončit s fotbalem vymluvila. Morous Josef to ale vůbec nechopí a dobře míněná snaha se absolutně mine účinkem.

Zato Květa, ta je zrovna v ráži. S Duškem natáčí svoji internetovou show Očistný program pro ženy v každém věku.

Podívejte se, jak se jim spolupráce daří:

Na celý díl sitcomu Drahá tchyně se mrkněte v úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.