Napadlo by vás, že Drahá tchyně miluje ezoteriku? Večer vás o tom přesvědčí

Rodinný sitcom Drahá tchyně vletěl na televizní obrazovky se stejnou razancí, jako jeho hlavní hrdinka tchyně Květa do života rodiny své dcery. Její suverénní počínaní můžete sledovat každé úterý ve 21.35 na Primě.

Tentokrát nás tchyně poučí o pravidlech ezoterické nauky a Feng-šuej. Řekli byste to do blondýny, která má věčně sklenku Martini v ruce?

Díky orientálnímu učení se tchyně dokonce na chvíli sblíží se svým zetěm Josefem a kupodivu to bude vypadat na mír. Když probírají pozitivní energii mezi nimi (Josef by rád Květiny peníze), je Květa mile překvapena, že mají v ezoterice společného koníčka.

Ale Květině povaze je poklidné soužití na míle vzdálené, a tak se i harmonickému Feng-šuej povede spustit lavinu konfliktů.

Květa to prostě umí – tady si připomeňme její sžíravou ironii kořeněnou sobeckou bezcitností, kterou už nám předvedla:

A malá ochutnávka z aktuálního dílu:

Drahou tchyni sledujte každé úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.