zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dvojka na zabití nabitá hvězdami. Kdo si zahrál prsatou snědou dámu?

„Charakteristika mé Boženky byla taková, že to je prsatá a snědší dáma. Takovou postavu jsem ještě nikdy nehrála a musím říct, že když mi to bylo nabídnuto, smála jsem se. Zároveň jsem zajásala a řekla si: ano, do toho jdu," říká Eva.
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití „Charakteristika mé Boženky byla taková, že to je prsatá a snědší dáma. Takovou postavu jsem ještě nikdy nehrála a musím říct, že když mi to bylo nabídnuto, smála jsem se. Zároveň jsem zajásala a řekla si: ano, do toho jdu," říká Eva.
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 14.09.2021
Další případ musela rozlousknout dvojka v podání Jakuba Prachaře a Sary Sandevy. Kriminalisté našli soutěžícího z kuchařské show, kterého někdo bodl nožem do zad. A tím se rozjede pátrání, které dvojku přivede k Božence – tu si zahrála Eva Čížkovská. Mrkněte se na to v archivu iPrima ve 2. epizodě seriálu Dvojka na zabití.

reklama

Boženka má před hotelem, kde se kuchařská soutěž odehrává, postavený stánek s langoši. A tak je první, kdo může policistům podat svědeckou výpověď o tom, co všechno se před hotelem v době volna odehrávalo.

Nečekaná role v seriálu Dvojka na zabití

„Charakteristika mé Boženky byla taková, že to je prsatá a snědší dáma. Takovou postavu jsem ještě nikdy nehrála a musím říct, že když mi to bylo nabídnuto, smála jsem se. Zároveň jsem zajásala a řekla si: ano, do toho jdu. Scénář se mi líbil, měl vtip, byl dobře napsaný. Režiséra Libora Kodada znám, herecky to bylo krásně obsazené, tak nebyl důvod, proč bych řekla, že to nechci hrát,“ prozrazuje Eva Čížkovská, která sama přišla s tím, že by ráda ještě dodala Božence jednu charakterovou nadstavbu.

„Chtěla jsem vypadat jinak, tak jsem vymyslela, že budu mít ve vlasech světlé melíry. Sama jsem celý život tmavovlasá. Nejprve jsem si je chtěla udělat, ale nakonec se to vyřešilo tak, že mi je udělali přímo na natáčení, a jakmile jsem odtočila, šlo to dolů. Cíl bylo vypadat trošku levně, a to se podařilo,“ usmívá se herečka, která se díky natáčení potkala se známou partičkou z primáckého seriálu Ohnivý kuře. „S Kubou jsme byli parťáci už v seriálu Ohnivý kuře. Hraje se s ním dobře, umí nahrát, je kolegiální.“

Na Ohnivý kuře dodnes vzpomíná

Seriál jí prý diváci připomínají dodnes a moc ráda na nej vzpomíná i ona. „Byli jsme úžasná parta, scházeli jsme se i mimo natáčení. Třeba jsme šli na víno, a najednou nás tam bylo osmdesát a nevešli jsme se do hospody. Diváci měli seriál moc rádi a s radostí ho sledovali. Bavily je příběhy, děj…“

V druhém pokračování Dvojky na zabití se objevili i další protagonisté zmíněného seriálu, ale s nimi se herečka na place nepotkala. „Bohužel jen s Kubou. S Luckou Polišenskou, Ivanem Vodochodským ani Vietem Anh Doanem jsem se na place nepotkala. Ti točili jiné dny. V seriálu se na chvilku objevil i kuchař Jiří Babica, který si zahrál sám sebe.

2. epizodu seriálu Dvojka na zabití sledujte on-line v archivu iPrima!

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , Eva Čížkovská , seriál dvojka na zabití , FTV Prima , dvojka na zabití archiv

reklama

Přečtěte si také

reklama