Filip Kaňkovský: Proč mu nevyšel vztah s jeho velkou láskou Kristýnou Leichtovou?

Dvojka na zabití (5) - upoutávka

Herec Filip Kaňkovský nepatří mezi ty, kteří by se se svým soukromím příliš svěřovali. I to, že tvořil pár s herečkou Kristýnou Leichtovou, se snažil ze začátku tajit. Přitom to mezi nimi bylo vážné, mluvilo se o tom, že jsou zasnoubení a svatba je na spadnutí. Nakonec ale bylo všechno jinak. 

Filip s Kristýnou se znali spoustu let. Byli spolužáci na DAMU, ale zamilovali se do sebe až během natáčení filmu Westernstory. Možná k tomu trochu přispělo i romantické prostředí, autentické westernové městečko v Boskovicích na jižní Moravě, kde se natáčelo.

Svoji lásku se před ostatními snažili zpočátku skrývat, ale všem okolo bylo jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra. „Když to pak potvrdili, řada lidí ze štábu reagovala: ‚Já ti to říkal. Já ti to říkal, že spolu chodí.‘ Všichni jim to přejeme,“ prozradil na premiéře filmu jeho producent Martin Kořínek.

Téměř hned spolu začali bydlet a společnou domácnost si nemohli vynachválit. „Oproti jiným párům, které si spolu třeba otevřou víno, my se doma při společných večerech proléváme bylinami. Prostě si vaříme čaje,“ svěřil se s úsměvem Kaňkovský.

Po rozchodu se k sobě vrátili

Po půl roce však museli řešit první vážnou krizi. Důvodem měla být údajně jeho žárlivost. Dokonce se na několik týdnů rozešli, ale záhy zjistili, že bez sebe nemůžou být a dali se znovu dohromady. Oba zářili štěstím a svoji spokojenost dávali patřičně najevo. „V naší branži je výhoda, když jsou dva lidi ze stejného oboru. Líp si rozumíme. Musí nás spojovat stejné věci. Představa, že bych byla s někým, kdo má vystudovanou třeba stavařinu, je nereálná. Asi bychom si neměli co říct. Já nerozumím jeho oboru a on nerozumí mému. Myslím, že takhle je to v pořádku. O svém partnerovi můžu říct, že mě má rád, je to také herec a muzikant,“ pochvalovala si tehdy Leichtová v rozhovoru pro iDNES.cz.

Kristýnino trauma z dětství

S navazováním nových kontaktů přitom mívala Kristýna Leichtová problém. Z mládí si totiž nesla velké trauma. Ve dvanácti letech prožila hrůzostrašný zážitek, který se stal její noční můrou. „Cizí muž za mnou vešel do domu, strčil nohu do dveří bytu a přede mnou se ukojil. Nic jiného nechtěl, jen trochu dotyků, myslím. Naštěstí se mi nic nestalo. Když odešel, seděla jsem asi dvě hodiny v obýváku a plakala,“ popsala v rozhovoru pro Ona Dnes. Deviant v okolí podobným způsobem obtěžoval i další holčičky, nakonec byl dopaden a odsouzen na dva a půl roku. „Do patnácti let to nebylo nic moc v mých sexuálních představách. Ani mužská nahota mi nedělala dobře,“ přiznala herečka. Až před třemi lety jste ji mohli spatřit v roli oběti vraha v seriálu Temný kraj.

Každý si šel jinou cestou

S drobnými pauzami strávila s Filipem Kaňkovským pět let. Pak se definitivně rozešli. „Chtěla jsem všechno pojímat v klidu a s rozvahou, ve smyslu dlouho spolu chodit a pak se rozhodnout k dalšímu kroku. Zatím to ale nevychází. Když máte příliš mnoho nároků, nestane se nic,“ naznačila důvody rozchodu. Dnes jsou oba šťastní s jinými partnery. Herečka už založila rodinu a s přítelem Vojtěchem Štěpánkem má dvě děti. V srpnu 2018 se jim narodila dcera Dorota, loni v červnu holčička Rozárka. Filip, momentálně hvězda sobotního seriálu Dvojka na zabití, byl po rozchodu s Kristýnou dlouho sám. Nakonec se ale i na něj usmálo štěstí. Už přes rok tvoří pár s o šest let mladší herečkou Danielou Šiškovou. „Jsem teď spokojený, zamilovaný a šťastný,“ prohlásil herec. Asi to tak mělo být…


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.