zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Filip Kaňkovský: Proč mu nevyšel vztah s jeho velkou láskou Kristýnou Leichtovou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka, foto: FTV Prima , Vydáno: 02.10.2021
Herec Filip Kaňkovský nepatří mezi ty, kteří by se se svým soukromím příliš svěřovali. I to, že tvořil pár s herečkou Kristýnou Leichtovou, se snažil ze začátku tajit. Přitom to mezi nimi bylo vážné, mluvilo se o tom, že jsou zasnoubení a svatba je na spadnutí. Nakonec ale bylo všechno jinak. 

reklama

Filip s Kristýnou se znali spoustu let. Byli spolužáci na DAMU, ale zamilovali se do sebe až během natáčení filmu Westernstory. Možná k tomu trochu přispělo i romantické prostředí, autentické westernové městečko v Boskovicích na jižní Moravě, kde se natáčelo.

Svoji lásku se před ostatními snažili zpočátku skrývat, ale všem okolo bylo jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra. „Když to pak potvrdili, řada lidí ze štábu reagovala: ‚Já ti to říkal. Já ti to říkal, že spolu chodí.‘ Všichni jim to přejeme,“ prozradil na premiéře filmu jeho producent Martin Kořínek. 

Téměř hned spolu začali bydlet a společnou domácnost si nemohli vynachválit. „Oproti jiným párům, které si spolu třeba otevřou víno, my se doma při společných večerech proléváme bylinami. Prostě si vaříme čaje,“ svěřil se s úsměvem Kaňkovský. 

Herec Filip Kaňkovský v seriálu Dvojka na zabití.
Autor: FTV Prima Herec Filip Kaňkovský v seriálu Dvojka na zabití.

Po rozchodu se k sobě vrátili

Po půl roce však museli řešit první vážnou krizi. Důvodem měla být údajně jeho žárlivost. Dokonce se na několik týdnů rozešli, ale záhy zjistili, že bez sebe nemůžou být a dali se znovu dohromady. Oba zářili štěstím a svoji spokojenost dávali patřičně najevo. „V naší branži je výhoda, když jsou dva lidi ze stejného oboru. Líp si rozumíme. Musí nás spojovat stejné věci. Představa, že bych byla s někým, kdo má vystudovanou třeba stavařinu, je nereálná. Asi bychom si neměli co říct. Já nerozumím jeho oboru a on nerozumí mému. Myslím, že takhle je to v pořádku. O svém partnerovi můžu říct, že mě má rád, je to také herec a muzikant,“ pochvalovala si tehdy Leichtová v rozhovoru pro iDNES.cz. 

Herečka Kristýna Leichtová má dvě dcery. Druhou rodila doma.

Kristýna Leichtová: Kritika za domácí porod se mě nedotkla. Věděla jsem, co dělám

Kristýnino trauma z dětství

S navazováním nových kontaktů přitom mívala Kristýna Leichtová problém. Z mládí si totiž nesla velké trauma. Ve dvanácti letech prožila hrůzostrašný zážitek, který se stal její noční můrou. „Cizí muž za mnou vešel do domu, strčil nohu do dveří bytu a přede mnou se ukojil. Nic jiného nechtěl, jen trochu dotyků, myslím. Naštěstí se mi nic nestalo. Když odešel, seděla jsem asi dvě hodiny v obýváku a plakala,“ popsala v rozhovoru pro Ona Dnes. Deviant v okolí podobným způsobem obtěžoval i další holčičky, nakonec byl dopaden a odsouzen na dva a půl roku. „Do patnácti let to nebylo nic moc v mých sexuálních představách. Ani mužská nahota mi nedělala dobře,“ přiznala herečka. Až před třemi lety jste ji mohli spatřit v roli oběti vraha v seriálu Temný kraj.

Každý si šel jinou cestou

S drobnými pauzami strávila s Filipem Kaňkovským pět let. Pak se definitivně rozešli. „Chtěla jsem všechno pojímat v klidu a s rozvahou, ve smyslu dlouho spolu chodit a pak se rozhodnout k dalšímu kroku. Zatím to ale nevychází. Když máte příliš mnoho nároků, nestane se nic,“ naznačila důvody rozchodu. Dnes jsou oba šťastní s jinými partnery. Herečka už založila rodinu a s přítelem Vojtěchem Štěpánkem má dvě děti. V srpnu 2018 se jim narodila dcera Dorota, loni v červnu holčička Rozárka. Filip, momentálně hvězda sobotního seriálu Dvojka na zabití, byl po rozchodu s Kristýnou dlouho sám. Nakonec se ale i na něj usmálo štěstí. Už přes rok tvoří pár s o šest let mladší herečkou Danielou Šiškovou. „Jsem teď spokojený, zamilovaný a šťastný,“ prohlásil herec. Asi to tak mělo být… 

Filip Kaňkovský alias Koťátko ze seriálu Dvojka na zabití

Filip Kaňkovský je frajer. Podívejte se, jak poskytl první pomoc cizí ženě na ulici

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , Filip Kaňkovský , Kristýna Leichtová , konec vztahu , nová láska

reklama

Přečtěte si také

reklama