Jaká je role Anny Polívkové v seriálu Einstein? Po natáčení budu chodit na kickbox

V novém osmidílném seriálu se seznamujete s prapravnukem Alberta Einsteina, který za trest pomáhá vyšetřovatelům dopadnout nebezpečné zločince. Zeptali jsme se Anny Polívkové, která hraje komisařku Vrabcovou, jaké bylo natáčení. V seriálu nechybí napětí, akce, ale i perfektní dávka humoru. V seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia dále uvidíte Vojtěcha Kotka, Pavla Zedníčka nebo Veroniku Freimanovou. Sledujte on-line na iPrima.cz

„Hraji komisařku. Jmenuji se Lenka Vrabcová. Nevím, jestli mě budou mít policisté rádi, poté, co si z nich v seriálu děláme trošku srandu. Jsou pomalejší. Ono, ale na druhou stranu to reálné vyšetřování asi takhle pomalu postupuje. Einstein jim v seriálu dost často pomáhá,“ vysvětluje v úvodu rozhovoru Anna Polívková.

Na otázku, jaký vztah je mezi ní a hlavní postavou, kterou ztvárnil Vojtěch Kotek, odpověděla: „Hodně velkou nadsázkou by se dalo říct, co se škádlívá, to se rádo mívá. My se moc nemusíme, ale zároveň, jak spolupráce postupuje a jde nám v různých chvílích o život, tak to nás sbližuje.“

Anna přiznala, že jí velmi bavilo natáčení akčních scén. Dokonce si na rozhovor nezapomněla přibalit za pas pistoli. Aby se ji správně naučila používat, navštívila dvakrát střelnici. Po natáčení by se chtěla věnovat kickboxu. Zjistila, že jí akce zkrátka baví.

Profil postavy Anny Polívkové

Kdo je zmiňovaný Einsteinův prapravnuk?

Filip Koenig je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. Jedná se údajně o prapravnuka Alberta Einsteina, který podle skutečných událostí v letech 1911–1912 učil na pražské německé univerzitě. Jeho pobyt dal vzniknout spekulacím, že by údajně mohli po světě (nebo i po Praze) chodit jeho potomci s českými kořeny. Právě toto téma stálo u zrodu nového seriálu, ve kterém Vojtěch Kotek ztvárnil hlavní roli.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.