Erika Stárková znovu ukázala těhotenské bříško. Soukromé fotky jsou u herečky vzácností

Oblíbená herečka Erika Stárková (39) si své soukromí střeží a když otěhotněla, dlouho to držela v tajnosti. Její rostoucí bříško odhalili lidé v roce 2021, když se objevila na veřejnosti a u stánku s partnerem prodávala ručně dělané šperky. Almě už budou dva roky a maminku asi přepadla nostalgie, protože na sociální síti sdílela fotky bříška i malé dcerky.

Erika Stárková svou dceru Almu, kterou má s jihoamerickým umělcem Cesarem Chunkem, před zraky veřejnosti chrání. Po dlouhé době ale nejspíš zavzpomínala na časy, kdy jí Alma teprve rostla v bříšku, a podělila se o několik fotek ve stories na svém Instagramu.

Kromě bříška ukázala také dceru Almu z doby, kdy byla ještě miminko, jak ji má u sebe při natáčení. Před časem se herečka v rozhovoru pro Novinky.cz podělila o podrobnosti z porodu, který proběhl v domácím prostředí. „Měla jsem báječnou dulu Petru Davidovou, která se mnou byla doma. Všechno proběhlo díkybohu přirozeně a Alma byla za pár hodin na světě,“ uvedla Stárková. „Je důležité mít v sobě ohledně porodu pokoru a dobře se informovat o všech možnostech. Sbírala jsem zkušenosti a připravovala se na všechny varianty. Uvědomuji si, že jsem měla štěstí, a rozhodně porody v nemocnicích nezatracuji,“ dodala.

Erika Stárková se divákům zaryla do paměti jako seriálová Dáša, má za sebou také několik filmů, působí jako divadelní herečka a věnuje se i zpěvu, zejména jazzu a soulu. Má sestru Lenku Neužil Stárkovou, která je manželkou herce Václava Neužila, a s Erikou jsou si až neuvěřitelně podobné.

Erika Stárková prozradila, proč nečte scénáře:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.