Celebrity

20. října 2023 21:13

Vanesa Havlíková

Exkluzivní ukázka: Moderátorka Gabriela Lašková nazpívala song s Pokáčem

Gabriela Lašková nazpívala song s Pokáčem

Moderátorka Gabriela Lašková (33) měla ke zpěvu vždy blízko. Doposud její talent však mohli obdivovat pouze nejbližší, ale nyní udělá svým zpěvem radost i široké veřejnosti. Pro hudební svět ji objevil Pokáč, s kterým nazpívala společný song.

„To je neskutečný příběh, o kterém budeme jednou vyprávět našim vnoučatům. Já jsem hledal nějakou zpěvačku pro moji novou písničku, a protože ten náš hudební rybníček je dost nízký, tak jsem chtěl zalovit i v jiných hladinách. Zeptal jsem se svého kamaráda, jestli nemá tip na nějakou neokoukanou zpěvačku,“ prozradil exkluzivně pro Showtime písničkář Pokáč.

Čtěte také: Premiéra klipu Žena z oceli: V hlavní roli zamilovaní Eva Burešová a Přemek Forejt

Gabriela Lašková hudební talent již nezapře

Pokáč přiznal, že nejprve měl trochu pochybnosti, ale hned ho opustily. „Dostal jsem kontakt právě na Gabču a společně jsme nahráli písničku. Teď točíme klip a musím říct, že mě lehce zarazilo, že když jsem brouzdal po internetu a hledal jsem videoklipy Gabči, tak jsem vlastně žádné nenašel. Zprvu mě to lehce znejistilo, ale stačilo pár minut ve studiu a zjistil jsem, že ten talent opravdu má,“ dodal Jan Pokorný alias Pokáč.

A jaká byla reakce Gabriely, když přišla nabídka zazpívat si píseň s Pokáčem? „Do telefonu byla reakce velmi decentní, ale po ukončení hovoru byla více hlasitá. Brala jsem to jako moc hezký zážitek, příležitost, které si vážím a byla jsem nadšená, že se do toho můžeme společně pustit,“ objasnila v rozhovoru pro Showtime Gabriela Lašková. Jejich společná píseň, která se jmenuje V peřinách, bude součástí desky s názvem Rodinné album a těšit se na ni můžete již koncem měsíce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.