Seriály a filmy

12. dubna 2022 20:20

red

Exkluzivní ukázky ze ZOO: Haďák nachytá Alberta s Adélou. Jak se zachová?

ZOO (21) - Nachytaný Albert

Adam „Haďák“ nachytá Alberta s Adélou ve velmi choulostivé situaci. Jak se zachová? Prozradí pravdu Sid? Sledujte exkluzivní ukázky z další epizody seriálu ZOO, na kterou se můžete podívat už ve čtvrtek večer na Primě.

Na zoologickou zahradu zaútočili ekologičtí aktivisté v boji za práva zvířat. Nejenže popsali a poškodili vybavení zoo, ale dokonce posprejovali i velbloudy.

Pro ředitelku Roklovou to nevypadá moc dobře, Lubor Brázda je přesvědčen, že kdyby v zoo zůstala bezpečnostní služba, kterou vybral on (a výborně mu to soukromě vynášelo), nic podobného by se nestalo.

Při procházení kamerových záznamů zjistí Haďák, kdo je strůjcem útoků, a protože se jedná o jeho známého, zasáhne osobně. Že by z toho nakonec zoo těžila?

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Při vyšetřování nehody se Haďák stane svědkem toho, jak Albert zahne Sid s Adélou. Nechá si záležitost pro sebe, nebo Sid řekne, jak se věci mají?

Sledujte exkluzivní ukázku z další epizody ZOO:

Seriál ZOO sledujte vždy ve čtvrtek a úterý večer na Primě nebo dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.