Seriály a filmy

5. dubna 2022 05:50

red

Exkluzivní ukázky ze ZOO: Marek skončí s Markétou v posteli!

ZOO (18) - Sid pošle Alberta do háje

Sledujte exkluzivní ukázky z 18. epizody seriálu ZOO. Na tu se můžete mrknout už teď on-line v iPrima Videopůjčovně nebo v úterý večer na Primě. Jak se dají Marek s Markétou dohromady?

Ředitelka zoo Roklová řeší snahy starosty odstranit ji z funkce a dosadit za ni svého „koně“. Starosta je ale už druhý v pořadí, potýkat se musí s podobnými snahami od Lubora a Alberta. Zdá se však, že se z nesmiřitelných rivalů stávají spojenci proti starostovi.

Markovi to v poslední době neklape s Mínou. I když Mína neukončila svůj vztah s milencem, neustále žárlí na Viky. Dojde jí trpělivost a Marka na oko opustí. Z nastalé situace bude Marek poměrně rozčarovaný, vyřeší ji ale velmi zajímavým způsobem. Marek totiž není jediný, komu to ve vztazích v nedávné době moc nefunguje…

Sledujte exkluzivní ukázku:

Eliška Krásná má v zoo tajného ctitele. Jenže koho? Eliška si stále myslí, že se jen její matka snaží jí udělat radost. Ukáže se však, že Eliška nemá ctitele jen jednoho, ale dokonce dva.

Sid je stále zamilovaná do Alberta, čeká ji ale velké prozření, o které se zaslouží Eliška Krásná. Albert zve Sid na romantický výlet na ranč. Eliška ovšem o pověstném ranči prozradí zvláštní skutečnosti, které Sid vytočí natolik, že začne vážně uvažovat o tom, že zkazky o Albertovi jsou pravdivé. Albert ale zdaleka ještě nevytáhl všechny své trumfy!

Další epizodu seriálu ZOO sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima zoologická zahrada TV Prima Sido zoo online seriál zoo exkuzivní ukázky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.