Seriály a filmy

1. května 2013 22:20

Markéta Zídková

Farmář Mirek požádá Evu o ruku!

Několik dnů odloučení a už se většině našich farmářů a jejich nápadnicím stýská. Komu ale vzájemná náklonnost či zamilovanost vydrží i na společném víkendu? A kde se ukáže, že vše byla jen iluze? Sledujte další díl pořadu Farmář hledá ženu ve čtvrtek ve 21.35 na Prima family.

Jen farmářka Jana zůstala doma, s Martinem se dohodli, že sice společný víkend podniknou, ale až někdy za delší dobu. To ostatní farmáři a jejich vyvolené se už nemohou dočkat.

Náruživý motorkář Josef osedlal místo koně motorku a přijel za svojí Helenou. „Je to adrenalin a kdo to nezažil, nikdy to nepochopí,“ tvrdí náš romantik. „Jsem rád, že jsem našel člověka, který to vnímá stejně,“ pochvaluje si, že už jízdu krajinou nemusí prožívat sám. Helena se na Pepu moc těší, je jí vlastně jedno, kde budou, hlavně když budou spolu. Cílem výletu je středověká dětenická krčma, všude kolem jsou koně a procházka po zámecké zahradě je pro majitele jízdárny a tvrze inspirativní. Helena má pocit, že našla ideálního otce svých budoucích dětí. Josef dokonce mluví o dosud nepoznané symbióze. O něčem, co přesahuje lidský život. A Helena začala znovu věřit na pohádky…

Láďa míří do Prahy a Kristýna doufá, že se jí povede bábovka a farmáře nezaskočí její malý panelákový byt. Je nervózní a Láďu opravdu městské prostředí a nedostatek místa deprimuje. Chtěl by nervozitu a odloučení překonat rychlým laškováním a fyzickým kontaktem, jenže Kristýnu zaskočí, že „se chová jako puberťák, kdežto ona by jako jemné stvoření potřebovala pomalejší přístup“. Spadne to z ní v malém romantickém hotýlku, kam farmáře pozvala? A co s oběma provede strhující kulisa nasvícené Prahy a romantická večeře na lodi a projížďka po večerní Vltavě? Uvidí se spolu hned ve čtvrtek, jak si slibují?

Zdeněk dorazí s kytičkou za Irenou, která kvůli němu změnila image. Ze zrzky je bruneta, co na to Zdeněk? „Jako kdyby mu to bylo úplně jedno,“ stěžuje si Irena. Farmář si víc všímá řízků, které mu přinesla na uvítanou a na posilněnou. Podle hesla „všude dobře, tak co doma“ vyrážejí za zábavou. Co ale Zdeňkovi přelítlo přes nos? Nechce víno, odmítne dobrého lososa, spíš mlčí a tváří se jako kakabus. Všechno je mu jedno. „Jako kudlou do zad,“ hodnotí vývoj setkání zklamaná Irena, která výletem do westernového městečka chtěla pracovitému farmáři dopřát rozptýlení. Ani soukromí s Irenou na pokoji a jízda na býku ho neobměkčí. „Jsme kamarádi, kteří spolu spí,“ zchladí její poslední naděje při dotazu na společnou budoucnost. „To byla studená sprcha,“ říká Irena, která má ještě celý život před sebou.

Do paneláku také ze „severských krajů“ míří zamilovaný nimrod Mirek. Schody za svojí Evou do druhého patra už vyjde po svých. „Stýskalo se mi ukrutně,“ přizná bez mučení. A nadšeně ochutná jídlo, které mu Evík připravil. „Jako od maminky,“ libuje si. Svorně jdou zkontrolovat kozičku, kterou si minule Eva odvezla s sebou. „Okouzlilas mě celým svým šarmem,“ vyznává se Mirek ve vinárně a svítí mu oči – určitě nejen z vína. „To my čarodějky dovedeme,“ culí se Eva. „Nezklamu tě,“ slibuje Míra. „Člověk prožil tolik zklamání, že si v pozdějším věku toho vztahu víc váží a víc o něm přemýšlí.“ Mirek nemluví jen tak do větru. Udělá Evě vážnou nabídku; uvědomuje si, že po padesátce se už člověk rozhoduje, s kým stráví zbytek života. Co mu Eva odpoví? Nebude to na ni moc hr?

Chcete vědět ještě o trochu víc? Podívejte se na video ZDE:

A sledujte další díl pořadu Farmář hledá ženu ve čtvrtek ve 21.35 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.