Seriály a filmy

13. března 2013 22:11

Markéta Zídková

Kdo dostane od farmáře košem?

Čtyři esa jako v mariáši… Kdo si vytáhne černého Petra a kdo pojede na farmu, se rozhodne právě v tomto díle.

Minule si po náročném, hektickém a vzrušujícím letním dni naši farmáři a jedna farmářka zvolili čtveřici, již chtějí poznat blíž. Nazítří se ženy a muži opět setkají na úrodné půdě jihomoravského vinařství. Koho si farmáři pozvou k sobě na farmu? Ideální k dalšímu seznámení bude romantická procházka po vinici, projížďka na loďce i v kočáře, pravdu možná prozradí koštování lahodného vína. Nebo to bude společenská hra, která dobře poodhalí charakter protějšku? Další musí z kola ven!

Unikl vám minulý díl farmáře? Najdete ho ZDE.

Jana pozve své muže na koštování vína. První adept, který miluje koně, má jistě silnou vůli, když dokázal za rok a čtvrt shodit čtyřicet kilo. Zvládne také přestat kouřit? Jana tomu už pomalu věří… S dalším douškem vína přichází mladší muž, kterého zajímá, v čem spočívá péče o pštrosy. A zjistí, že Jana má mnohem více zvířeny, než tušil. „Čím mě pobavíš?“ zajímá sympatickou Janu. Milovník country by ji třeba pozval na country víkend. Nejstarší z uchazečů má ze svého věku obavy, konkurence je silná, navíc nepřekypuje invencí. Bude farmářce stačit, že je kutil a chovatel?

Josef se s favoritkami projede v kočáře. Finanční auditorka z Prahy je potěšená, že nepůsobí tak arogantně, jak jí připadal včera. Je uvolněnější a otevřenější. Brýlatá blondýna touží po zásadní změně životního stylu, což by mohl představovat vysněný penzion. Druhá Aneta se zajímá o čínskou medicínu, Josef má východní filozofii, ezoteriku, bojová umění a literaturu rád. Není však Aneta moc stydlivá a nevýrazná? To se nedá říct o výrazné brunetě, která má ale na noze tetování, což Josefovi vadí. Pak je tu ještě brýlatá dlouhovlasá slečna, která jezdí na kurzy tantrické jógy. I proto strávila s Josefem příjemné chvíle – ti dva si měli o čem povídat. Která z dam dostane slunečnici a nepodívá se k Josefovi na farmu?

Ladislav při procházce po vinohradu s vyhlídkou do širé krajiny a na hladinu jezera vezme Kristýnu hned za ruku, a dokonce padne první pusa. „Paní Zasněžená“ má v sobě kouzlo, které Láďa vnímá od prvního pohledu. Práce se nebojí ani blonďatá Radka, která Láďovi připomíná anděla. Gabriela se s Ladislavem zatím nechce vodit za ruku, není tak hrr jako náš farmář. I mladá dlouhovlasá maminka, která z Ládi cítí jistotu a možnou oporu, by šla na seznamování pomaleji, ale také se dočká objetí a pusy. Láďa prostě nechce kupovat zajíce v pytli, a tak nenechává nic náhodě.

Zdeněk se nenechá zmást romantikou jezerní hladiny a při veslování se zajímá o základní životní priority a plány svých favoritek ohledně rodiny a počtu dětí. První adeptka si myslí, že potřebuje „nakopnout“. A vzhledem k tomu, že je o patnáct let mladší, vytoužené tři až čtyři děti by mohla stihnout. Zázemí a chlapský zjev zaujaly na Zdeňkovi druhou slečnu, děti nejsou pro Soňu problém. „Co od své ženy vlastně vyžaduješ?“ ptá se farmáře třetí dívka, která oceňuje jeho přímost, cílevědomost a věcnost. Jejich společným bodem by mohl být vztah ke zvířatům. Hodně plachý připadá Zdeněk o deset let mladší slečně z Prahy, která má před sebou vysokoškolská studia.

Bude mít Miroslav štěstí ve hře, nebo v lásce? „U ničeho se lidé tak nepohádají jako při společenských hrách,“ myslí si moderátorka Laďka Něrgešová. Bude to platit i pro temperamentního Miroslava? „Ze hry vyplynulo, že se umí smát, snese porážku,“ příjemně překvapí první favoritku. Na téma domácích prací zabrousí Miroslav s matkou pěti dospělých dětí, která by je měla mít v malíku. Nebude ale panovačná? Jak asi vaří pohledná bruneta? Ovládá českou kuchyni a recept na svíčkovou? Prý peče třikrát denně! Poslední favoritku, vnadnou blondýnu, potěší, že Miroslav rád a hodně mluví. Je to hráčka a další Skopec. Štír Mirek totiž hvězdná znamení nepodceňuje. Jiskří to na všechny strany, ženy už se těší k řečnému myslivci domů.

Koho si Jana a farmáři vyberou a kdo všechno se podívá na farmy, uvidíte ve čtvrtek večer ve 21.35 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.