Nesnáším loučení... A co naši farmáři? Dívejte se v pátek

Laďka v pátek navštíví všechny farmy a podívá se, jak to tam po týdnu vypadá. Farmáře pak bude čekat velké loučení, ale nebojte se, hrdličky nebudou trpět dlouho. Čeká je brzy společně strávený víkend plný překvapení. Pokud tedy budou chtít... Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primu.

Petr s Kamilou se probouzejí do posledního společného rána, tedy prozatím. Dneska mu Laďka Kamilu odveze, ale vypadá to, že už teď se oba těší, jak spolu stráví romantický víkend. „Já si myslím, že z mojí strany to láska je," hodnotí Petr jejich počínající vztah. Kamila se s Petrem rozloučí se slovy "Nezlob" a Petr jí její obavy opětuje výstižným "Ty taky". Vydrží jejich láska odloučení a budou se chtít vidět i po delší době?

Josef je v přítomnosti Libušky jako vyměněný. Drzé vtípky nahradí šarmem a zpíváním. A tak spolu s Laďkou můžeme doufat, že i pro ně dva to rozloučení bude jen začátkem něčeho nového. „Stýskat se mi bude, ale jsme oba dospělí, myslím si, že to není naše poslední setkání,“ s úsměvem říká Libuška. „Kačenka iniciativu taky měla, ale nějak to dřelo. Byla taková nekompromisní a možná i arogantní,“ hodnotí celkem mírně druhou z dam – Katarínu.

Farma Zuzany je jediným místem, kde ještě slunečnice čeká na svého nového smutného majitele. Není asi žádným tajemstvím, že na ni pokorně čeká Tomáš. „Sliboval jsem si od toho, že budou šance padesát na padesát. Byl jsem rád, že jsem mohl poznat Zuzku i tu farmu, užil jsem si to jako dovolenou,“ říká mladý nápadník. Ale co Zuzka s Hassanem? Budou spolu chtít strávit společně dva dny?

Jiřímu se to celé tak nějak nepovedlo. Nejdřív z přítomnosti tolika dam na jeho farmě onemocněl a potom je všechny od sebe úspěšně odehnal. S farmáři to není vždycky jednoduché. Má tedy Jiří někoho? Co teď dělá?

Pavel prošel během tohoto týdne asi největší, téměř životní změnou. Ještě aby mu to vydrželo. „Ono už to zajiskřilo tehdy na zámku a já jsem si přál, aby to dopadlo. Překvapilo mě, že to vyšlo. No teda ona pořád neví,“ trochu opatrně hovoří Pavel o svém počínajícím vztahu. „Budeme na tom muset pracovat, ale rozumově jsou tam velké otazníky a blikaj tam výstražný světýlka,“ říká temperamentní zrzka Saša.

Premiérový díl pořadu Farmář hledá ženu uvidíte již v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.