VIDEO: Ve Farmáři se těšte na hluboké výstřihy a také neočekávaný obrat!

První setkání nápadnicemi a nápadníky mají čtyři farmáři a jedna farmářka za sebou. V některých případech to zajiškřilo i při "hromadném" setkání, tentokrát ale bude příležitost poznat se více zblízka. A dojde taky k neočekávanému obratu! Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě na Farmář hledá ženu.

A jakou taktiku ženy bažící po farmářově pozornosti zvolily? Tak třeba většina Petrových nápadnic se zacílila na základní pudy, a to velkým výstřihem. A nutno dodat, že tato taktika evidentně zafungovala. Petr si totiž vedle Kamily najde ještě jednu horkou kandidátku na svou partnerku.

"Metalák" Pavel vystaví své "panenky" křížovému výslechu a jednu se mu dokonce povede rozbrečet. Co se několikanásobné matky tak dotkne?

Na intimní rozhovor s farmářkou Zuzanou se chystá mimo jiné lamač ženských srdcí Hassan, o němž jsme psali minule. Získá si její sympatie, aby ho Zuzana nevyřadila? A odkud že můžete Hassana znát?

Farmář - tanečník Jiří své ženy zkoušel ze zemědělských znalostí. „Už jsi dojila kozu?“ bude otázka, která některé nápadnice uvede do nemalých rozpaků. Moderátorka Laďka Něrgešová ji trefně okomentuje hláškou: „Měli jste první rande a hned se tě ptá na kozu.“

I Josef bude opět ve formě. První uchazečku o jeho srdce přivítá slovy: „Já se moc nelíbám, to je nehygienický.“ Ale vzápětí se nechá slyšet, že večer by chtěl otestovat její ´polštáře´. Ovšem to ještě zdaleka netuší, že se na něj řítí jedno obrovské, blonďaté překvapení - Katarína! Ačkoliv se původně přihlásila jako nápadnice getlemanského farmáře Jirky, na konci dílu ji uvidíme právě po boku svéráza Josefa! A ten nakonec neodmítne ani ten nehygienický polibek.

Všichni farmáři budou muset dát sbohem dalším nápadnicím a nápadníkům a pročistit tak jejich řady. Mezi kterými dvojicemi přeskočí jiskra a kdo naopak dostane slunečnici na rozloučenou?

Nenechte si ujít další díl seznamovací show Farmář hledá ženu v pátek 31. 1. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.