Rvačka fešáků ze soutěže krásy v Prostřeno! Na diety dbají víc než modelky

Muži roku - Prostřeno! S29 (66)

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tentokrát se u stolu, v kuchyních i při zábavě o vítězné vavříny utkají muži, kteří se účastnili soutěže krásy. Tedy rozhodně se bude na co dívat. Ovšem jak to mají pánové v kuchyni s dovedností vařit, to je zatím otázkou.

Bojovat budou finalisté a vítězové Muže roku nejen s taktikou a trémou, ale také s úkolem týdne. Tím je tentokrát vložení tradiční mužské specialitky do menu tak, aby nikdo nepoznal, že tam nemá co dělat. Budou se u stolu objevovat taktizování a pletichy, nebo tentokrát půjde čistě jen o vaření? Někteří soutěžící budou hodně soutěživí. Kupodivu budou pánové dbát na diety a zdravou stravu. Jen tak něco nesní.

Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje? Vše zjistíte už v pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:55 a dozvíte se víc. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc korun. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte všechny epizody tohoto týdne na prima+ už v pondělí a hlasujte!

Pondělí: Vedoucí stavby a boxer Viktor Agateljan (29) chystá svatbu a líbánky

Přesně na ně by si případně schoval část výhry. Účinkoval v Muži roku 2021. Vaření není jeho nejoblíbenější aktivitou, v kuchyni se pohybuje jen občas. Hosty pozve do Ústí nad Labem, kde žije se svou přítelkyní. Do bytu se teprve nedávno nastěhovali, a tak je byt ještě nezabydlený. Viktor, přestože mohl udělat svou národní kuchyni, sází na italské menu – bruschetty, salát, italské těstoviny a tiramisu. V kuchyni ho bude jistit jeho krásná snoubenka. Pánové se u stolu svěří se svými stravovacími návyky a omezením. Někteří diety berou velmi vážně. Viktor se živí jako profesionální boxer, proto zábava bude boxerská. Všichni od něj dostanou ukázku boxu a budou moci prověřit své dovednosti. Jak se mu podaří zaujmout? Sledujte už v pondělí!

Pokud se vám Prostřeno! líbí, přidejte na Kinoboxu svoje hodnocení.

Úterý: Živnostník David Pleva (28) žije hektický život a jídlo je pro něj palivo

David žije na severu Čech. Pracuje jako živnostník – zámečník, osobní trenér, lektor výživy na základních a středních školách. Vaření je pro něj součástí života. Finalista Muže roku 2022 se živí jako osobní trenér, lektor výživy, ale i zámečník. Mezi jeho koníčky patří zvedání těžkých předmětů, pumpování bicepsů a flexení svalů na pódiu s natřeným hnědým tělem. David nemůže vařit doma, a tak kluky pozve k rodičům a do bytu donese svoje osobní věci. David se zabývá výživou, a tak všichni očekávají fitness zdravé menu. Nikoho nepřekvapí, když připraví zeleninový salát, mozzarellu v županu, kulturistické kuřecí s rýží a čokoládový dort. Davidovi s přípravou pomůže partnerka Bára Mottlová. Poradila mu s menu, ale i s nádobím. A dojde na poměřování. Naštěstí jen výšek postavy. A jako zábava bude páka. Kluci tak mohou ukázat svaly.

Středa: Start-upista Petr Ngo (25) chce účastí v Prostřeno! získat nové přátele i zkušenosti

Má staršího bratra, mámu a otce. Zbytek rodiny je ve Vietnamu. Petr studuje i podniká zároveň. Ve volném čase se věnuje běhu a chodí do fitness. I třetí večer proběhne na severu Čech, a ani Petr nevaří doma. Útočiště poskytne nevlastní sestra. Petr hosty zaskočí tím, že celé menu nebude asijské, když udělá carpaccio z červené řepy s bagetkou, polévku Pho, kuřecí maso v těstíčku s pečenými bramborami Hasselback a rolovanou zmrzlinu. Ta se stane i součástí zábavy, kdy si ji kluci budou muset sami vyrobit. Hned na začátku večeře dojde k poměřování. Měří Petr opravdu tolik, kolik si myslí? Během večeře se bude mluvit o Petrově sbírce parfémů. Petrovi nakonec zavaří hlavní chod, kdy maso vytáhne dřív a některé porce budou nedodělané.

Čtvrtek: Student František Knobloch (23) pracuje jako výživový poradce a chce se dožít 130 let

Hraje plážový volejbal, kterému se věnuje poloprofesionálně, a nově také vytváří vzdělávací obsah na sociálních sítích týkající se zdraví. Rád by se veřejně podělil o informace a principy, za kterými si ve stravování stojí, a o důvody, které ho k tomu vedou. Zároveň je soutěživý. Muž roku 2023 studuje hned dvě vysoké školy. Ani on nemůže vařit u sebe doma, azyl mu poskytne jeho teta a celé Františkovo menu bude podle zásad jeho stravování – lososové rolky s čerstvým sýrem a bylinkami, dlouho tažený vývar z hovězí morkové kosti, drůbežích žaludků a srdíček, pomalu pečená hovězí líčka s batátovým pyré a lehký dezert z ricotty přelitý kakaovou omáčkou s makadamovými ořechy. Kluci budou jak na trní, s Františkem si tak úplně nerozumí a ani nesdílejí jeho nadšení pro dlouhověkost. Na závěr večera jim František zahraje na kytaru a zazpívá.

Pátek: Policista David Kremeň (32) má za sebou složité životní období

V deseti letech skončil na dva měsíce na invalidním vozíku a měl do patnácti let zákaz jakýchkoli fyzických aktivit. Jakmile byl zdráv, začal se věnovat fitness a mentálnímu rozvoji. Muž roku 2020 pracuje jako policista, a kromě práce ho baví fitness, posezení s přáteli a čas strávený s přítelkyní. David se velmi rád také prochází v přírodě s jejich pejskem Alinkou a čte knihy. Ani on nemůže vařit doma, a tak bude rád za půjčenou kuchyni od kamarádky. Cizí prostředí mu dá zabrat. Jako předkrm budou masovo-zeleninové placičky, dále brokolicový krém, jako hlavní chod těstoviny s kuřecím masem na kari omáčce a cheesecake na konec. A zábava bude akční – kurz sebeobrany. Během šmejdění se hosté dozví, že David býval docela obézní a soutěž Muž roku pro něj byla velkou životní motivací a změnou. A na konci čeká všechny překvapení. Šerpování vítěze.

Všech pět dílů dříve než v televizi

Na online platformě prima+ každé pondělí všech pět dílů Prostřeno! celého týdne, a můžete je tak zhlédnout, kdykoli chcete. A to na prima+ v placených tarifech LIGHT a PREMIUM.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Prostřeno! David Kremeň Muž roku premiérové díly Petr Ngo David Pleva prima+ František Knobloch Viktor Agateljan

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.