Fotbalista Pavel Kuka se rozešel s moderátorkou Renatou Dlouhou. Vyvedl jinou ženu

Bývalý fotbalový reprezentant Pavel Kuka (54) dlouhé roky tvořil pár s pohlednou moderátorkou Renatou Dlouhou (51). Romance je nyní na konečné, Dlouhá totiž potvrdila rozchod.

Ještě nedávno vypadali jako dvojice, kterou čeká spokojené stáří. Dnes je vše ale úplně jinak. Legendární fotbalista, který jeden čas střílel jeden gól za druhým, už pár s půvabnou moderátorkou netvoří.

„Naše cesty se rozdělily. Tu slečnu, která ho doprovodila do Lucerny, neznám,“ uvedla pro web expres.cz Dlouhá s tím, že neví, kdo je dáma, se kterou se Kuka na veřejnosti začal objevovat. Kuka ukázal novou ženu na narozeninové oslavě svého spoluhráče Jana Kollera. Bulvární web expres.cz se pokusil získat také vyjádření od fotbalové legendy. Tady ale novináři narazili.

Kuka krach vztahu komentovat nechtěl

„Nezlobte se, ale nevidím žádný důvod, abych se s vámi bavil o mém soukromí, je to pro mě naprosto nepřípustné,“ vysvětlil svůj pohled bývalý reprezentant.

Renata Dlouhá se s Pavlem Kukou seznámila díky fotbalu. Poznala ho totiž jako sportovní moderátorka. Později se jim narodily dvě děti, dvojice vychovávala spolu dceru Anetu a syna Tomáše, kteří jsou již dnes oba dospělí.

Pavel Kuka novou ženu vzal na oslavu Jana Kollera:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.