Celebrity

21. března 2023 12:00

redakce Prima Ženy

Dara Rolins s Nedvědem budují nový domov. Milionový pozemek pořídili na prestižní adrese

Dara Rolins slaví padesátiny

Slavná zpěvačka Dara Rolins (50) s neméně slavným bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem (50) spolu chodí už dva roky. V minulosti už pořídili pozemky v Itálii u jezera Maggiore, nyní přidali i jeden v Praze, na jednom z nejhezčích a velmi lukrativních míst. Na kolik vyšel?

Investice do nemovitostí u této slavné dvojice nejsou žádnou novinkou. Dara Rolins například přiznala fanouškům na svém Instagramu, že vlastní rodinný dům ve Spojených arabských emirátech, který pronajímá. Společně s Nedvědem pak investovali do pozemku za milion eur v Tronzanu u pohádkového jezera Maggiore. Nyní se zaměřili na Prahu, konkrétně na krásnou přírodní rezervaci Divoká Šárka.

Podle deníku Blesk si v Šáreckém údolí vybrali a koupili hned čtyři pozemky, které patrně budou chtít spojit a postavit na nich rodinné zázemí. Zda bude i svatba, je zatím ve hvězdách. Už před časem se ale Dara nechala slyšet, že po ní příliš netouží. „Takhle mi je dobře a občas mám strach, že když se věci až příliš vyšperkují, tak se můžou pokazit. Myslím si, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má svoje kouzlo,“ vysvětlila pro Nový čas.

Celý nový pozemek mají podle Blesku Rolins s Nedvědem rozdělený napůl – v kupní smlouvě je uvedeno, že každý platí jednu polovinu a do budoucna také každému z nich pouze polovina pozemku náleží. Co na něm postaví, se zatím neví. Očekává se však, že půjde o luxusní sídlo. U zatím neupraveného pozemku stojí cedule s povolením ke stavbě Villy Pod Mlýnkem. Právě tak možná zní pracovní název nového sídla zamilovaného páru.

Podívejte se, jak Dara Rolins s Pavlem Nedvědem trávili první společné Vánoce:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.