Dara Rolins básní o Nedvědovi: Má velké srdce, tělo kluka a hlavu dospělého chlapa

Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár už více než rok. Zpěvačka po boku slavného sportovce doslova září štěstím a svými slovy to jen potvrzuje. Co prozradila o své lásce a jaký je její názor na svatbu?

Dara Rolins (50) má za sebou několik vztahů, teď to ale vypadá, že potkala konečně toho pravého. Blonďatá zpěvačka je zamilovaná a na svých sociálních sítích zveřejňuje spokojené snímky po boku své lásky. Z obou srší čirá spokojenost a už na dálku lze vycítit, že jsou spolu ti dva víc než šťastní.

„My,“ napsala k zamilované fotce zpěvačka, která už se v mládí proslavila hitem Zvonky štěstí, který nazpívala společně s Karlem Gottem. Dara se na snímku tiskne k Nedvědovi a oba mají na tváři úsměv od ucha k uchu. „Nemyslela jsem si, že jednou potkám někoho, s kým mi bude tak extrémně dobře, jako mi je teď. Nevěřila jsem, že budu s někým tak souznít, že přijde muž, který bude takto milovat mou rodinu a moje rodina zase jeho a za to všechno ho budu milovat já ještě víc,“ prozradila spokojeně zpěvačka pro Nový Čas.

Pavel má obrovské srdce a na to, co dokázal a kým je, má v sobě neskutečnou skromnost a pokoru.

Když Dara mluví o své lásce, nešetří superlativy a svou druhou polovičku vychvaluje do nebes. „Má obrovské srdce a na to, co dokázal a kým je, má v sobě neskutečnou skromnost a pokoru. To na lidech miluju,“ vyznala se ze svých citů v rozhovoru.

Už dříve zpěvačka prohlásila, že svatbu nechce a na jejím rozhodnutí se zdá se nic nezměnilo. Veselka je zatím v nedohlednu a ona sama po ní netouží. „Takhle mi je dobře a občas mám strach, že když se věci až příliš vyšperkují, tak se můžou pokazit. Myslím si, že určitá nejistota i v těch nejjistějších věcech má svoje kouzlo,“ vysvětlila.

Podle všeho po ní bývalý fotbalista pokukoval už nějakou dobu. „On si mě vlastně vysnil, což je pro mě strašně krásné i kouzelné a jsem z toho paf, že si Pavel říkal: Jé, tu Darinku bych jednou chtěl mít po svém boku. Já jsem zase chtěla mít muže, na kterého budu moct být pyšná a který by měl, jak si říkáme s kamarádkami, tělo kluka a hlavu dospělého chlapa,“ citoval zpěvačku web iDnes.cz.

Rolins má z přechozího vztahu čtrnáctiletou dceru Lauru, se kterou prý Pavel Nedvěd skvěle vychází. Momentálně spolu tráví čas jako rodina, jelikož si fotbalista vzal volno a od práce si plánuje odpočinout až do léta. Už teď má ale pracovní nabídky z celého světa a zpěvačka prozradila, že nyní promýšlí, která pro něj bude ta nejvhodnější.

Dara Rolins oslavila padesátiny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.