Celebrity

2. prosince 2022 17:45

Eliška Reiglová

Dara Rolins prožila chvíle hrůzy. Pavel Nedvěd ji musel bránit před agresorem

Dara Rolins (49) a její partner, někdejší fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (50), za sebou mají krušné momenty. V úterý večer v obci Tuchoměřice došlo v domě zpěvačky k incidentu, při němž musela zasahovat policie. Nedvěd se dostal do potyčky s mužem, který využil momentu, kdy zpěvačka vjížděla do garáže, a vnikl dovnitř. Slovenská hvězda věří, že nebýt jejího přítele, který ji neváhal bránit, mohlo vše dopadnout úplně jinak.

Policie v domě Dary Rolins vyšetřovala vzájemné napadení dvou mužů. „Můžeme potvrdit vzájemné napadení dvou mužů v úterý před dvaadvacátou hodinou. Co se přesně stalo, bude policie prověřovat,“ řekla deníku Blesk policejní mluvčí Michaela Richterová.

Incident se pochopitelně neobešel bez zranění. „Čas výjezdu 22:05. V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže (ročník 1992) s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice,“ uvedla k napadení záchranná služba.

Jak si Pavel Nedvěd a Dara Rolins užili společnou oslavu padesátin?

Strohé zprávy o napadení v domě Dary Rolins daly prostor spekulacím o tom, co se mohlo stát. Slovenská zpěvačka se ale rozhodla jim včas učinit přítrž a v pořadu Showtime prozradila, co přesně se v inkriminovaný večer stalo.

Agresivní stalker

„29. listopadu pozdě v noci při zajíždění do garáže vniknul do mého domu cizí agresivní muž. Spíš blázen, který u našeho domu nebyl poprvé. Je další z řady mých stalkerů,“ uvedla Dara Rolins ve vyjádření pro Showtime. Prozradila také, že to nebylo poprvé, co ji nebo její blízké tato osoba obtěžovala.

„Tento konkrétní muž pronásleduje a ohrožuje mě i moji rodinu dlouhodobě. Je to už poněkolikáté, co se tady v naší ulici po večerech potloukal, vyzváněl, dobýval se k nám do domu. A není to zdaleka poprvé, co u nás byla policejní hlídka. Jen kvůli tomuto bláznovi nejméně dvakrát. Naposledy ohrožoval moje dítě s chůvou v létě, když jsem byla na koncertě na Slovensku,“ řekla zpěvačka.

Statečný ochránce Nedvěd

Ze slov Dary Rolins vyplývá, že ze svého stalkera měla strach už nějakou dobu a okolo jejího bydliště se potuloval pravidelně. Během úterního večera zajížděla do garáže s Pavlem Nedvědem, který se dle jejího vyjádření zachoval jako skutečný muž a své milované přiskočil na pomoc ve chvíli, kdy by si sama pravděpodobně jen stěží poradila.

„Tentokrát byl u toho Pavel a ten mě poté, co nám (výtržník) vlezl do domu, jen bránil. Udělal to, co by udělal každý pořádný frajer pro svou ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl. Nechci si ani domýšlet, co všechno se mohlo stát, kdybych se s tím bláznem ocitla ve svém domě sama,“ zapěla Dara Rolins chválu na svého partnera, který neváhal a bránil ji.

Potyčka a následky

Jak informovala záchranná služba, muž, kterého Dara Rolins označila za stalkera, byl po ošetření na místě odvezen do nemocnice. Podle zpěvačky byla forma Nedvěda velmi užitečná k tomu, aby muž neměl možnost napáchat velké škody.

„Došlo k potyčce i ke zraněním, ale naštěstí měl Pavel značnou převahu a díky významné pomoci našich sousedů byla včas přivolána pomoc, policie i sanitka. Ten muž by zasloužil konečně zavřít do blázince. Dobré tři roky nám terorizuje život. Tentokrát to ale bylo poprvé, co nám vniknul do domu. Proto doufám, že to i pro něho bude mít konečně patřičné následky,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.