Celebrity

15. července 2022 13:31

Josef Šťastna

Jsou hlavně v posteli. Dara Rolins popsala, jak probíhá dovolená s Nedvědem

Zpěvačka Dara Rolins (49) si užívá romantickou dovolenou na čarokrásné Sardinii, kde je společně s fotbalovou legendou Pavlem Nedvědem (49). Zamilovanému páru tentokrát nedělá „křoví“ ani čtrnáctiletá Lola. Dcera Dary a Matěje Homoly (49) chce totiž léto trávit s kamarády.

Slovenská zpěvačka se na svém instagramovém účtu pochlubila snímky z kouzelné Sardinie, kam vzala svou blonďatou lásku. Dara Rolins přiznala, že dovolená je tentokrát hodně odpočinková – dvojice dala najevo, že nejokupovanějším místem je postel.

„Moje první návštěva Sardinie. A ano, můžu potvrdit – je taková, jak se říká: italský Karibik,“ popsala sledujícím slovenská diva a ukázala jim část videa, ze kterého je patrné, že Pavel Nedvěd je hodně mazlivým typem muže.

Co Dara Rolins prozradila o svém vztahu s bývalým fotbalistou?

Dara Rolins a Matěj Homola mají skvělý vztah

Otec čtrnáctileté Loly, muzikant Matěj Homola, je momentálně na dobrodružném výletu v Gruzii a podle Dary se na podobnou dovolenou chystá i jejich společná dcera. „Matěj je v pohybu, na motorce, aktuálně je myslím v Gruzii. A někam tam, podobně dobrodružným směrem, má v plánu vzít v srpnu i Lolu,“ vysvětila zpěvačka, která si pochvaluje, že s Matějem vycházejí skvěle a na všem zásadním se umějí dohodnout.

Dara Rolins užívá dovolenou s Nedvědem. Hodně času prý tráví v posteli!

Posted by Prima ŽENY on Friday, July 15, 2022

Plány na léto má Dara velmi pestré. Chce stihnout i návštěvu Spojených států amerických. „Chceme odletět do Ameriky, potom šup do Dolného Kubína za dětmi na taneční kemp, natočit s nimi klip... Takže naše léto bude opravdu pestré,“ usmála se Dara, která prožívá jedny z nejkrásnějších letních týdnů v životě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.