Celebrity

12. října 2022 05:30

redakce Prima Ženy

Dara Rolins řekla, proč jí krachují vztahy: Co na mě milovali, to začali nesnášet

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (49) dosud v lásce neměla zrovna štěstí. Žádný z předchozích vztahů neskončil happy endem, teď je ale docela možné, že doživotní štěstí konečně našla po boku fotbalisty Pavla Nedvěda (50). Je silně přesvědčená o tom, že co stálo za jejími předchozími rozchody, ji nyní potkat nemůže.

Historie randění Dary Rolins není zrovna zahalená sluncem. Už první slavný muž, se kterým byla, jí uštědřil nepříjemnou životní lekci. Byl jím Sagvan Tofi (58) a ukázalo se, že souběžně s ní chodil také s modelkou Simonou Krainovou (49).

V jejím životě se pak objevil hokejista Jaroslav Bednář (45), poté zpěvák Matěj Homola (49), s nímž má dceru Lauru, a pak také Patrik Vrbovský alias Rytmus (45), se kterým byla sedm let. Obzvláště poslední rozchod byl ošklivý a oba ho veřejně propírali.

Jak Dara Rolins s Pavlem Nedvědem oslavili fotbalistovy padesátiny?

Příčina krachu vztahů s muži

Dara Rolins má za to, že odhalila, na co většina jejích vztahů takzvaně dojela. „Většinou se mi stalo, že muži, se kterými jsem byla, přesně to, co na mě milovali, po určité době začali nesnášet,“ řekla v rozhovoru pro TV Pravda.

„Stalo se mi to několikrát. Připadalo mi to vlastně vtipné, úsměvné, než že by mě to vytáčelo. Kroutila jsem hlavou a říkala jsem si, že už se zase opakuje ten samý příběh. To, kvůli čemu mě miluješ, mi teď podáváš jako výčitku,“ zavzpomínala slovenská zpěvačka na dobu, kdy od expartnerů poslouchala dokola stále stejnou písničku.

Nedvěd podle Dary vydrží

Už více než rok je teď Dara Rolins šťastná ve vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Oba mají spoustu pracovních povinností a společný čas si vychutnávají o to více. I proto věří, že zrovna s ním ji nepotká to, co se jí stalo s jejími bývalými partnery.

„Ani já mu nevyčítám, že je v práci v sobotu, v neděli, do pěti, do šesti, že je neustále v pohybu a cestuje. Že ho nemám stále za zadkem – jako on nemá za zadkem mě. I když jsou chvíle, kdy si voláme, toužíme po sobě a zároveň je nám smutno, umíme s tím pracovat a je to pro nás přirozené,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.