Celebrity

18. dubna 2024 11:45

Eliška Reiglová

Gabriela Lašková prozradila pohlaví miminka. Do rodiny přivítá třetího chlapečka

Moderátorka Gabriela Lašková (34) má už dva syny, prvorozeného Benedikta a mladšího Vincenta. Mnozí si tak mysleli, že třetí miminko, které nyní čeká, už musí být holčička. A brzy trojnásobná maminka nyní odhalila pravdu velmi originálním způsobem.

Šestiletý Benedikt a tříletý Vincent jsou pro Gabrielu Laškovou největší životní radostí. Moderátorce se zanedlouho narodí třetí dítě, a rodinka se tak rozroste o dalšího člena. Nyní nadešel čas podělit se o to, jakého pohlaví miminko bude. A celá rodina to udělala vskutku originálně – natočili video, na němž se střídá růžové pozadí s modrým.

„Už vás nebudeme napínat, bude to kluk. A my si ho moc přáli, protože děláme úžasné kluky. Chlapečku náš, kdybys jen věděl, jak moc se na tebe těšíme,“ napsala budoucí trojnásobná maminka k příspěvku na Instagramu, na němž s manželem a syny vypadají všichni šťastně.

Čtěte také: Gabriela Lašková promluvila o bolestné ztrátě. Druhé těhotenství napoprvé nevyšlo

„Mít tři kluky bude mazec, ale bude to taky naprosto, naprosto boží. Kluci se brášky nemohou dočkat a všem se chlubí, že budou tři bratři. Tak tfuj tfuj tfuj, ať jsme brzy všichni spolu,“ dodala moderátorka, která se třetím těhotenstvím poprvé pochlubila v únoru letošního roku a bříško už jí krásně roste.

Podívejte se na song, který Lašková nazpívala s Pokáčem:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.