Potvrzeno. Generál Petr Pavel kandiduje na Hrad! Oznámením překvapil Honzu Dědka

7 pádů Honzy Dědka (33) - Generál Petr Pavel kandiduje na Hrad

Tímto prohlášením generál Petr Pavel poprvé oficiálně potvrdil spekulace o svých ambicích stát se budoucím českým prezidentem. Televize Prima celý rozhovor přinese v úterý 30. srpna ve 21:35 v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se navíc pochlubí novou podobou.

Do prvního poprázdninového dílu své talkshow si Honza Dědek pozval kapelu Lucie, herce Roberta Jaškówa (52) s Natalií Halouzkovou (21) a generála Petra Pavla (60). Ten v rozhovoru, který se natáčel v úterý 23. srpna, poprvé oficiálně potvrdil, že hodlá kandidovat v prezidentských volbách.

Oznámil i termín zahájení volební kampaně. „Svůj program představím a kampaň naplno spustím v úterý 6. září. Od tohoto okamžiku také začnu objíždět kraje s cílem získat podporu občanů formou podpisů i příspěvků na kampaň,“ řekl při včerejším natáčení pořadu generál Petr Pavel, který coby nezávislý kandidát potřebuje nasbírat padesát tisíc podpisů občanů.

Motivaci zapojit se do boje o Pražský hrad zdůvodnil tím, že chce pomáhat Česku v těžké době, kdy čelí několika krizím a také důsledkům války na Ukrajině. „Prezidentské volby budou o tom, zda si za hlavu státu vybereme člověka, který ví, jak se v krizi chovat, a Česko tímto nelehkým obdobím provede,“ uvedl armádní generál ve výslužbě a bývalý předseda Vojenského výboru NATO.

Velkolepé novinky v show 7 pádů Honzy Dědka

První nový díl 7 pádů Honzy Dědka bude výjimečný v mnoha ohledech. Diváci zaznamenají nejen vizuální změnu pořadu, neboť díky přesunu místa natáčení z Malostranské besedy do prostornějšího Švandova divadla získává novou, moderní dekoraci, ale i obsahovou. V každém díle zahraje kapela. Jakou jinou kapelou začít než tou historicky nejúspěšnější, kapelou Lucie, kterou doprovodí symfonický orchestr.

„Těžko si dovedu představit zajímavější start do nové sezony. Jsme v novém prostředí, k tomuto kroku jsem se dlouho odhodlával a změny jsem se bál, ale když jsem viděl a slyšel Lucii v doprovodu orchestru, bylo to dechberoucí. V tu chvíli jsem věděl, že to bylo správné rozhodnutí. Robert Jašków se rozhodl do 7 pádů spadnout, zatím všichni mí hosté na jeviště přišli po svých, Robert spadl z pětimetrového provaziště. Strašná rána, šok a úžas v hledišti. Přežil, nic se mu nestalo, pro mnohé nepochopitelné. A nakonec generál Petr Pavel oznámil kandidaturu na prezidenta uprostřed rozhovoru. Doufal jsem v to, ale nečekal jsem to,“ přiznává Honza Dědek.

Celý díl 7 pádů Honza Dědka sledujte v úterý 30. srpna ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.