Grand hotel: Alícia se rozhodla utéct s Juliem. Podívejte se na ukázku

Co uvidíte ve 13. epizodě nového španělského seriálu Grand hotel? Alícia a Julio jsou do sebe zamilovaní a chtějí utéct. Podívejte se na ukázku.

Příběh zamilované dvojice v Grand hotelu se začíná zamotávat. Julio chtěl opustit podobnou atmosféru v Grand hotelu co nejdříve, jelikož si myslel, že smrt své sestry Cristiny, která zde pracovala jako služebná, není schopen vyřešit. Alícia je sice zasnoubená, ale rozhodla se Diega opustit a odejít s Juliem.

Když se Alícia setkává na nádraží s Juliem, ten pro ní má hořkou novinku. Zjistil nové okolnosti případu smrti své sestry a odjet nemůže. Alícia před odchodem napsala Diegovi dopis, že ho opouští. Co by měla teď udělat?

Podívejte se na ukázku ze čtvrtečního 13. dílu:

Co jste viděli v minulých dílech v seriálu Grand hotel?

Grand hotel můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.