Premiéra Grand hotelu: Setkání hlavních hrdinů je více než romantické!

Už tuto sobotu uvidíte premiéru dalšího španělského seriálu s názvem Grand hotel. Hotel ve Španělsku skrývá mnoho tajemství. Jedním z nich bude i velká láska. Podívejte se na jedno z prvních setkání budoucích milenců. Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Seriál Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55.

V napínavém romantickém seriálu Grand hotel se Julio nechává zaměstnat pod falešným jménem jako číšník luxusního španělského hotelu. Píše se rok 1906 a Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství. Začíná drama o lásce, žárlivosti, zradě i vraždě!

VÍCE SE O SERIÁLU GRAND HOTEL DOZVÍTE TADY:

SLEDUJTE SERIÁL ONLINE

Podívejte se na první velké setkání Julia a Alicie na romantické terase Grand hotelu:

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE? PODÍVEJTE SE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.