Premiéra Grand hotelu: Setkání hlavních hrdinů je více než romantické!

Už tuto sobotu uvidíte premiéru dalšího španělského seriálu s názvem Grand hotel. Hotel ve Španělsku skrývá mnoho tajemství. Jedním z nich bude i velká láska. Podívejte se na jedno z prvních setkání budoucích milenců. Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55 nebo online.

Seriál Grand hotel uvidíte tuto sobotu na Prima LOVE ve 21.55.

V napínavém romantickém seriálu Grand hotel se Julio nechává zaměstnat pod falešným jménem jako číšník luxusního španělského hotelu. Píše se rok 1906 a Julio hledá ztracenou sestru, která tady pracovala před ním. Seznamuje se s půvabnou Alicií, která je dcerou bohaté majitelky. Oba mají podezření, že se v prostorách hotelu děje něco nekalého. A rozhodnou se odhalit všechny místní záhady a tajemství. Začíná drama o lásce, žárlivosti, zradě i vraždě!

VÍCE SE O SERIÁLU GRAND HOTEL DOZVÍTE TADY:

SLEDUJTE SERIÁL ONLINE

Podívejte se na první velké setkání Julia a Alicie na romantické terase Grand hotelu:

CO O ŠPANĚLSKÉM PANSTVÍ DOWNTON NEVÍTE? PODÍVEJTE SE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.