Únos Julia a Alicie v Grand hotelu. Podívejte se na ukázku!

Už ve středu na Prima LOVE uvidíte další díl seriálu Grand hotel. Tentokrát půjde dvěma hlavním postavám z Grand hotelu o život. Podívejte se na dvě ukázky z tohoto dílu. Grand hotel můžete vidět na Prima LOVE každý den ve 21.55.

Každý den můžete sledovat na Prima LOVE seriál Grand hotel, který se vytvářel ve Španělsku a je divácky velice úspěšný. Grand hotel můžete sledovat každý den ve 21.55 na Prima LOVE nebo online po odvysílání každého dílu.

SERIÁL GRAND HOTEL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Píše se rok 1905. Mladá dívka pracuje v úspěšném hotelu a po měsíci je jmenována vrchní komornou. Když od ní bratr přestane dostávat dopisy, vydá se za ní. V hotelu se dozví, že byla propuštěna, odmítá tomu však věřit. Začne se vydávat za nového číšníka a je rozhodnut přijít na to, co se sestře stalo. Julio se setkává s Alicií, dědičkou Grand hotelu a společně začnou řešit případ, který vede k dalšímu a dalšímu..

Nyní sledujete už třetí a také finální řadu, která má 22 dílů.

Únos za bílého dne

Podívejte se s námi na ukázku ze středečního dílu, kde se Julio se svou láskou Alicií dostává znovu do problému. Během vyšetřování dalšího případu jsou uneseni a vypadá to s nimi velice špatně.

Podívejte se na ukázky:

Čeká je smrt?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.