Gwyneth Paltrow šla k soudu v luxusních kouscích. Vynesla doplňky za statisíce

Gwyneth Paltrow (50) musela k soudu kvůli žalobě od seniora Terryho Sandersona (76). Herečka ho údajně v roce 2016 srazila na lyžích a měla mu způsobit vážná poranění. Ani ve vypjaté situaci však neztratila svůj šarm a k soudu se pokaždé dostavila upravená a stylová. Jak drahé šaty a doplňky měla?

Ke srážce hollywoodské star a lékaře Terryho Sandersona došlo v lyžařském středisku Deer Valley Resort v Utahu. Oba dva zúčastnění tvrdili, že to byla chyba toho druhého. Důchodce herečku žaloval a žádal po ní odškodné ve výši 3,1 milionu dolarů za dlouhodobé zdravotní následky. Kolize mu způsobila poranění mozku, čtyři zlomená žebra a emocionální újmu. Požadovanou částku poté snížil na 300 tisíc dolarů. Paltrow naopak v případě své výhry chtěla zaplacení soudních výloh a symbolický jeden dolar.

Móda v hodnotě stovek tisíc korun

Gwyneth Paltrow na Sandersona podala protižalobu, jelikož to byl právě on, kdo do ní podle její verze zezadu narazil. Byla kvůli tomu u soudu hned několikrát. Pokaždé na sebe oblékla luxusní kousky oblečení, které podle webu The Sun stály mnohdy i stovky tisíc.

Pondělní outfit zahrnoval bílou košili značky Plan C za 527 dolarů (11 406 korun). Ten doplnila o černý kardigan za 483 dolarů (10 500 korun), sukně vlastní značky G. Label by Goop vyšla na 426 dolarů (9 220 korun). Nesmíme zapomenout ani luxusní obuv od Prady za 1 071 dolarů (23 180 korun). Tento model by se pak dal vyčíslit na zhruba 54 306 korun. Nejdražší kousky na sobě měla herečka ve čtvrtek – na krku se jí blyštily dva zlaté náhrdelníky. Jeden byl v hodnotě téměř půl milionu korun a druhý vyšel na zhruba 701 265 korun.

Mohlo by vás zajímat: Gwyneth Paltrow otevřela další tabu. Děti ničí vztahy, prohlásila herečka

Paltrow soud nakonec vyhrála a neskrývala nadšení. „Jsem spokojená s výsledkem. Oceňuji veškerou tvrdou práci soudce Holmberga a poroty a děkuji jim za ohleduplnost při řešení tohoto případu,“ citoval její vyjádření web Page Six. Sanderson naopak z rozhodnutí soudu radost neměl. „Jsem velmi zklamaný,“ prohlásil.

Sdílejte článek
Štítky oblečení móda Hollywood celebrita soud herečka Gwyneth Paltrowová Terry Sanderson

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.