zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Gwyneth Paltrow ukončila hereckou kariéru. Co ji k tomu vedlo?

Gwyneth Paltrow ukončila kariéru kvůli vyhoření
Autor: profimedia.cz Gwyneth Paltrow ukončila kariéru kvůli vyhoření
kloidop , Vydáno: 08.01.2020
Oscarová herečka a bývalá manželka Chrise Martina ukončila svou hereckou kariéru. Zase. Za všechno může její těhotenství před mnoha lety a syndrom vyhoření.

reklama

Gwyneth Paltrow můžete znát z filmu Zamilovaný Shakespeare, jejíž role jí vynesla na konci devadesátých let Oscara. Stejně jako její kariéra byly ale zajímavé i její partnerské vztahy s muži. Několik let chodila s Bradem Pittem, s kterým nosili stejný účes, a Brad Pitt byl právě ten, kdo sexuálnímu predátorovi a nejmocnějšímu filmovému producentovi v Hollywoodu, Harvey Weinstenovi, šel osobně vysvětlit, že jeho přítelkyni obtěžovat nebude, ačkoliv tím i on riskoval vlastní kariéru.

Jejím budoucím exmanželem se stal nakonec muzikant a zpěvák Chris Martin, s kterým má dvě děti. Právě ona odstartovala fenomén podivných jmen dětí celebrit. Její první dcera se jmenuje Apple (Jablko).

Stále jí to moc sluší
Autor: archiv Instagram.com Stále jí to moc sluší

Konec kariéry odstartovalo těhotenství

Ačkoliv Gwyneth Paltrow vídáte pravidelně na předávání různých filmových cen a rozhodně nechybí ani na Oscarech, už dlouho si nezahrála ve filmu velkou roli. Důvod konečně osvětlila během rozhovoru v americkém Harper´s Bazaaru, kde oficiálně oznámila, že s herectvím skončila nadobro.

Důvod, proč se rozhodla kariéru hollywoodské herečky ukončit, je zcela pochopitelný. Paltrow vzpomíná na své první těhotenství, kdy natáčela film a cítila se příšerně.

JAK MOC JE TĚHOTENSTVÍ "JINÝ STAV"?

Gwyneth je vzornou matkou
Autor: archiv Instagram.com Gwyneth je vzornou matkou

"Poslední film, ve kterém jsem hrála, jsem natáčela, když jsem byla těhotná se svou dcerou. Ten snímek se jmenoval Důkaz a byla to adaptace divadelní hry, kterou jsem předtím hrála v Londýně. Byly to momenty, kdy jsem si říkala – už dost. Už to nedokážu dělat dál," vzpomíná Paltrow.

"Měla jsem takové ranní nevolnosti, že jsem umírala, a před sebou jsem měla pět stránek monologu, který jsem musela ten den natočit. Když jsem porodila, věděla jsem, že si od hlavních rolí a herectví dám na nějakou dobu pauzu," vysvětluje herečka.

Herečka tak viditelně prožila syndrom vyhoření, který se může týkat každého z nás.

UDĚLEJTE SI TEST, JESTLI VÁM NEHROZÍ SYNDROM VYHOŘENÍ

Syndrom vyhoření neboli burn-out

Jste v práci nervózní, bolí vás hlava? Možná trpíte syndromem vyhoření. Jak ho poznat a co s ním dělat?

Gwyneth Paltrow se k herectví nevrátí

Od roku 2005 si Paltrow opravdu nezahrála žádnou velkou roli, ale i tak se objevila v šestnácti filmech. Naposledy zapůsobila v megaúspěšném komiksovém Avengers: Endgame a v seriálu Ryana Murphyho Politik, ale vždy ve vedlejších rolích.

Když se jí Harper´s Bazaar zeptal, zda si myslí, že se k herectví někdy vrátí, má matka dvou dětí zcela jasno.

"Nikdy v životě. Když jsem hrávala, vyhořela jsem. Během největší slávy jsem dělala pět filmů ročně a dostala jsem se do fáze, kdy pro mě bylo neúnosné už jen jet na natáčení autem nebo obyčejné sezení u make-up artistky, která mě připravovala na roli," vzpomíná herečka, která se nedávno vdala znovu. Herečka se momentálně věnuje lifestylu, vydává zdravé kuchařky a propaguje zdravý životní styl.

Jak to vypadá, tak pro herečku znamená "hraní" pouze ztvárnění hlavních rolí. Momentálně totiž natáčí druhou řadu seriálu Politik. V první řadě měla lesbický vztah s českou tenistkou Martinou Navrátilovou.

GWYNETH PALTROW PARODOVALA I KOMIČKA Z INSTAGRAMU:

Celeste Barber paroduje celebrity

5 vtipných fotek ženy parodující celebrity. Za tři dny vybrala pro Austrálii 20 miliónů dolarů!

reklama

Související témata: Gwyneth Paltrow , těhotenství , syndrom vyhoření

reklama

Přečtěte si také

reklama