Celebrity

12. dubna 2022 12:15

David Laštovka

Milan Šteindler má ve vztazích se ženami jasno: Čím víc chcete, tím míň dostanete

Milan Šteindler o začátcích divadla Sklep

Milan Šteindler, herec, režisér a spoluzakladatel divadla Sklep, si v životě sáhl až na pomyslné dno. V jednu chvíli dokonce přemýšlel, že to na světě zabalí. Z nejhoršího se ale dokázal znovu vyškrábat až na pomyslný vrchol. Jak se mu nyní daří? A jak navazuje vztahy se ženami?

Přestože je mu pětašedesát let, ve filmech často hraje výrazně mladší muže. Například v Pánském klubu, který bude mít premiéru 2. června tohoto roku, ztvárnil postavu padesátníka. „To mě potěšili, že mi nabídli o dost mladšího, než skutečně jsem,“ prozradil s úsměvem Milan Šteindler v rozhovoru pro deník Blesk. Tato role stála za to, natáčení si maximálně užíval.

„Hraju tam Edu, majitele cykloservisu. Eda je notorický záletník, který si nemůže pomoct, protože to „prostě potřebuje‘, takže je neustále nevěrný. S ostatními dochází na terapii pro sexuálně závislé muže. Být tam nechce, ale musí, přinutila ho manželka. Ještě k mé roli, mám ji rád, protože se jedná o hajzla, což se dělá dobře. Werich vždycky říkal, že se záporné postavy hrají lépe, protože pro ty kladné je málo příkladů. A měl pravdu,“ uvedl herec, který ve svém životě nyní prožívá spokojené období.

Nebylo tomu tak ale vždycky. Když se rozváděl se svou první manželkou Janou, která ho údajně šikanovala a veřejně na něj házela špínu, byl na tom psychicky velmi špatně. Do toho přišly zdravotní problémy, a on dokonce uvažoval o sebevraždě. „Napadly mě rodinné problémy, dlouhý rozvod, neporozumění s dětmi, ale zároveň borelióza, což vyšlo najevo až po několika letech – tehdy mi tvrdili, že jsem zdráv. Do toho mi umírala maminka. A točil jsem film. Tohle všechno se na mě pověsilo, několik kamenů kolem krku. A pak najednou zjistíte, že stojíte na pokraji toho, o čem jste si mysleli, že byste nikdy neudělali. Hodit si to,“ svěřil se Šteindler magazínu MF DNES.

Po krušném rozvodu další manželku nehledá

Po bouřlivém rozvodu měl několik vztahů, ale spíše tomu nechával volný průběh. „Myslím, že protějšek se nemusí nějak extra hledat. Protějšek si vás prostě najde. Víte, ono to je s ženskýma trošku tak, že když moc chcete, tak nedostanete. Takže člověk to musí nechat volně plynout. Pokud máte potkat někoho, kdo stojí za to, potkáte ho,“ míní vyhlášený recesista.

Při navazování nových vztahů se ženami prý vždycky používal i svůj svérázný humor „Pobavit je jedna z mých taktik. Ale jen to určitě nestačí. To je spíše vždycky tak na úvod. Ale pak stejně asi záleží na tom, jestli máte něco v hlavě a kalhotách,“ prozradil s úsměvem. Loni v listopadu se na tajné oslavě 60. narozenin generála Petra Pavla objevil s neznámou ženou. Jak se tehdy svěřil Blesku, mělo jít o jeho novou partnerku. Tak držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Sdílejte článek
Štítky rozvod manželství narozeniny herec děti Milan Šteindler Pánský klub

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.