Seriály a filmy

23. října 2021 06:05

Milan Šteindler zažil domácí násilí. Manželka ho fackovala, škrtila a kopala

Dvojka na zabití (5) - Sbor prasáků

Na své první manželství, které trvalo pětadvacet let, herec Milan Šteindler nevzpomíná zrovna s láskou. Připomínalo tak trochu filmovou Válku Roseových. Jeho žena Jana, s níž měl dvě děti: Johanu a Olivera mu prý ze života udělala hotové peklo. Jaké vztahy spolu mají dnes? Milana Šteindlera sledujte coby svérázného vyšetřovatele Dlouhého v kriminálce Dvojka na zabití.

O tom, co prožíval, promluvil až po letech. Označil se za oběť domácího násilí a popsal, co se za zdmi jejich bytu dělo. „Denně byl na pořadu řev a agrese. Fackovala mě, škrtila, mlátila, kopala mezi nohy. Když jsem jen zvedl ruce, lehla si na zem a křičela: Děti, tatínek bije maminku,“ svěřil se Šteindler v rozhovoru pro Blesk. Napětí vygradovalo, když si podal žádost o rozvod. V tu dobu ještě všichni bydleli pohromadě.

Manželství Milana Šteindlera bylo jako z hororu

„Vrchol přišel těsně před mým odchodem. Začal jsem se zamykat v pokoji, a když jsem jednou zapomněl, polila mi ve spaní rozkrok lepidlem,“ vylíčil herec, který prý nechápal, kde se v jeho ženě taková nenávist vůči němu vzala. „Říkala, že si neplním svoje povinnosti. Ale byly to většinou iracionální útoky. Zvlášť když pila alkohol, který kombinovala se sedativy. Měl jsem pocit viny, že se asi dostatečně nevěnuju dětem. Ale ona chtěla stále více peněz a já jsem musel být víc v práci,“ uvedl Milan Šteindler.

Ani po rozvodu prý nebyl klid, problémy byly stále. „Stejně přišla a rozkopla mi dveře u bytu, zničila mi auto. Zastavila se za mnou v divadle, nalila se, a protože se jí nezdálo moje vystoupení, dala mi do držky přímo v divadle před svědky. Vyrazila mi zub, hnula s páteří a měl jsem jedenáctidenní neschopnost,“ přiblížil herec, který se se Slovenkou Janou seznámil v době studií. Od začátku věděl, že je dominantní, ale tenkrát mu to ještě vyhovovalo.

„Byla hezká, bezprostřední, otevřená, temperamentní a energická. Tehdy jsem to obdivoval,“ přiznal Milan. První krize se objevila po sedmi letech manželství. „Bylo mi trochu podezřelé, že po mně hodila z osmého patra popelník, který mě minul o půl metru, nebo mi z legrace dala takovou kravatu, že mě málem udusila. Ale pořád jsem to bral jako projev temperamentu. Pak to došlo do jiných rozměrů,“ uvedl Šteindler.

Svatba nebo nová přítelkyně?

Vypadalo to, že ti dva už si k sobě po tom všem nikdy cestu nenajdou, ale čas nakonec všechny rány zahojil. Dnes mají mezi sebou vztahy korektní, o čemž svědčí i to, že šest let po dramatickém rozvodu ho exmanželka s jejich dětmi byla podpořit na premiéře filmu Cesta domů.

A jak to v partnerském životě má herec nyní? Ještě před rokem plánoval svatbu se svou o sedmnáct let mladší přítelkyní Kateřinou. Ze sňatku však na poslední chvíli sešlo. Ve společnosti mu teď dělá doprovod neznámá zrzavá dlouhovláska.

Milana Šteindlera nyní můžeme vídat v komediálním krimiseriálu TV Prima Dvojka na zabití, kde hraje vyšetřovatele Dlouhého. Poslední epizodu sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.

Podívejte se, co vás v seriálu Dvojka na zabití čeká:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.