Hororový klaun vyděsí hostitelku a naruší její večer. Jaké šílenosti provede?

Prostřeno! XXVI (41) – Seznámení s klaunem

Pondělní večer kulinářské soutěže bude patřit jednadvacetileté mamince na mateřské Denise. Ta bude v šoku, když uvidí, kdo k ní dorazil na návštěvu. Hosta v masce klauna málem nepustí přes práh a rovnou mu zabouchne dveře před nosem. Jak zareagují ostatní?

Soutěž amatérských kuchařů z Jihočeského kraje bude tento týden mít až hororový nádech. U stolu se totiž sejdou čtyři ženy a jeden muž, který bude mít na sobě masku klauna připomínající Pennywise z hororu To od Stephena Kinga. Pondělní hostitelka Denisa bude žasnout, komu to přišla otevřít. Přála si, aby mezi hosty bylo i pár mužů, aby se pokochala. Místo toho bude zděšená. Soutěžící Matěj je totiž od prvního dne v roli klauna, který si říká Špína. Tajemně si nechá detaily pro sebe, takže soupeřky budou tápat, co to má znamenat. Netuší, že je to jeho role v hororovém cirkusu, jehož je Matěj součástí. Některé si dokonce kladou otázku, zda to není v pořadu o vaření zbytečná póza.

„Přišlo něco, zvláštní zjevení. Jenom podle toho, jak hovořil bylo jasné, že je to muž. Pro mě to bylo překvapující, protože se to do pořadu o jídle moc nehodí, ale člověk si zvykne na všechno,“ míní Ivana. Matěj totiž bude částečně stále v roli a ukradne si spoustu pozornosti, která by měla směřovat k hostitelce, pro sebe. Někdo se naopak bude dobře bavit. „Byla jsem mile překvapená, až jsem se chtěla tomu smát,“ popisuje Renata. „Viděl jsem, že Ivanka, protože je straší, ta trošičku byla zděšená,“ hodnotí seznámení Matěj.

Denisa vysvětluje vztahy v rodině a soutěžící je zmatený. Bratr si vzal sestru?

Srandičky a zmatený klaun

Denisa se ale bude snažit ze všech sil. Výhru totiž potřebuje k renovaci pokojíku malého syna. Bude servírovat zeleninový salát, kuřecí vývar s domácím drobením, dále pro Prostřeno! typický hlavní chod - vepřovou panenku, šťouchané brambory se slaninou, jako dezert poté dortík s ovocem. Při přípitku nastane další kuriózní situace. Matějovi se nedaří vstát, aby si s ostatními připil. „Jsem se zasekl,“ oznámí smějícím se dámám, které čekají, že jim Matěj sehraje nějakou vtipnou scénku. Jak situace dopadne uvidíte už vpodvečer.

Denisa hostům při předkrmu prozradí, že má půlročního syna. V jednadvaceti se někomu zdá na mateřství mladá. Později se hostitelka pokusí vysvětlit složité rodinné vztahy. „Sestra je vdaná a její manžel je přítelův bratr, takže máme takhle bratry,“ vysvětlí Denisa. „Brácha přítele si vzal tvoji ségru?“ ujišťuje se Ivana, že to správně pochopila. Dámy jsou očividně ihned v obraze, zato Matěj je mimo. „Já osobně jsem to doteďka nepochopil, protože ona má čtyři sourozence a jestli jsem to pochopil dobře, tak brácha si vzal ségru,“ popisuje svoji zmatenost Matěj. Aby si s ženským osazenstvem poradil, bude muset dávat větší pozor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.