V Prostřeno! tento týden soutěží děsivý klaun. Kdo se bude bát a kdo si ho zamiluje?

Prostřeno! XXVI (41) - upoutávka

Co se stane, když se u stolu sejdou čtyři ženy a jeden bavič? Samozřejmě – bude zábava! Dojde ale také na snahu vyhrát za každou cenu, takže někdo nebude hodnotit zcela fér. Tento týden bude opravdu napínavý a plný překvapení. U stolů a talířů se sejdou účastníci z Jihočeského kraje a rozhodně se bude na co dívat.

Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo se bude snažit oslnit neuvěřitelnými recepty a kdo bude chtít zazářit více než před lety, kdy v Prostřeno! účinkoval poprvé? U koho se odehraje nejlepší zábava, jaký host se pokusí připravit opravdu neotřelé menu a komu právě u něj chutnat nebude? Nabízí se ale i další otázka: Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava jihočeské cmundy? Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu.

Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády, nebude ale nouze ani o napětí. To vše už v pondělí. Soutěžící budou tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Pondělí: Maminka na rodičovské dovolené Denisa (21) připraví menu, kterým si je jistá

Jídla ve svém menu má ráda a také má dostatek zkušeností s jejich přípravou. Dříve neustále pracovala, dnes si vychutnává chvilky se synem. Je milá a přátelská, když ji ale někdo naštve, dokáže být také pořádně protivná. Na to ale snad nedojde. Je milovnicí steaků a ráda vaří pro svoji rodinu. Uvidíme tedy, jak jí její snažení v kuchyni půjde, když bude vařit pro cizí lidi. Dočká se její syn nového pokojíčku, na což by chtěla věnovat případnou výhru, nebo ne? Sledujte už v pondělí, jak proběhne premiérové přivítání a setkání. Jak si hosté sednou a kdo bude kout pikle od prvního sousta? Sledujte to už v pondělí večer!

Úterý: Nezaměstnaná Renata (40) je poměrně akční. Pořad ji lákal už od prvního dílu

Našla v sobě odvahu až nyní a přihlásila se. S rodinou tráví volný čas na výletech, na kolech, ráda šije. Peníze, tedy pokud by vyhrála, by investovala do malé oslavy, také chtěla vzít rodinu na dovolenou, manžel jí ale vysvětlil, že výhra by byla její. Tak s ní nakonec naloží podle svého. Úterní soutěžící velice ráda vaří, ale také chodí na procházky se psem. Kromě toho ráda lyžuje, miluje nordic walking. A nepozřela by nic živého. Jak její večer dopadne, zjistíte už v úterý. A také to, kdo je taktikem a komu jde jen a jen o výhru. Dívejte se!

Středa: Cirkusák Matěj (28) nevaří často, když už se ale k plotně postaví, dá do toho vše

Je nezadaný a bezdětný. Pracuje v cirkuse, putuje po republice. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce ukázat, že i v karavanu se dá uvařit. Zkušenosti s natáčením má, a to z pořadu Mini duel, TOP STAR a další. Pokud vyhraje, vyrazí na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví prohlídku cirkusu a show – vystoupení na tyči. Menu sestavil z jídel, o kterých je přesvědčený, že by lidem mohla chutnat. Jak tvrdí: „Nic není nemožné, když pracuješ v cirkuse.“ Tak se mu třeba podaří vyhrát, i když přiznává, že není perfektně vyvařený. Jak si stihne poradit s úkolem týdne a nerozhodí ho příprava cmundy při cestě za výhrou? To vše zjistíte během setkání už ve středu. O hostech se dozvíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Prodavačka Jiřina (35) sestavila menu z jídel, která miluje její rodina

Jiřina by ráda vyhrála proto, že by chtěla vzít přítele a děti k moři. Myslí si, že mezi přáteli je extrovertní, mezi cizími spíš introvert. Miluje jízdu na kole, běh, hraje šipky. Má velice ráda svíčkovou, tu ale připravovat nebude. V životě se řídí heslem: „Život patří těm, co se ne...“ Očekává po celém týdnu především výhru. Jaké tedy bude čtvrteční menu a jaká zábava? Bude opravdu vítězné? Dívejte se!

Pátek: Důchodkyně Ivana (70) si dává opáčko, v pořadu Prostřeno! byla v roce 2011

Těší se na nové zážitky a setkání s novými lidmi, což je důvod, proč se přihlásila. Pokud by vyhrála, pořídila by si elektrokolo. Jako zábavu si pro své hosty připravila malování na plátno. Menu sestavila z jídel, která chutnají všem. Sama o sobě tvrdí, že je společenská a ač je bývalá učitelka, tak má nervy v pořádku. Mezi její koníčky patří malování akrylem na plátno. Hodně času jí zabere práce na chalupě a ráda je se svými vnučkami… Jak její opakovací den dopadne? Dívejte se v pátek!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.