Jaký bude rok 2021 pro všechny Raky? Získají moc i peníze

Nastávající období přinese Rakům především zklidnění po dramatických událostech minulých let. Čas, kdy se budou moci soustředit na vylepšování svých partnerských vztahů, ale i na rozvoj svého bankovního konta a posílení své moci.

Rak patří mezi znamení, která to stejně jako Berani, Váhy a Kozorozi, neměli v minulých letech zrovna nejsnadnější. Sice je možná nestíhaly rány osudu, ale o dramatické situace plné napětí určitě nouze nebylo. Dobrou zprávou je, že většina velkých změn, které je ale mohly v životě o hodně posunout, je za nimi. Snad jen zrozenci třetí dekády mohou ještě očekávat napětí zejména ve svých partnerských vztazích, ale díky přízni Neptunu ze znamení Ryb vše dobře dopadne. Podmínkou však je, že milí Raci nebudou příliš tlačit na pilu a na své partnery nebudou vyvíjet žádný nátlak. Měli by spíše lépe využívat rafinovanějších nástrojů milostných vztahů, ke kterým rozhodně patří fyzická láska. Další velké příležitosti se objeví prostřednictvím jejich přátel anebo někoho důležitého, kterého jim do cesty přihraje samotný osud.

V čem se Rakům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

V astrologii se této oblastí říká sex, moc a peníze, což zní přímo ďábelsky. Ano, přesně v těchto oblastech se může Rakům v roce 2021 nadmíru dařit, ale pozor – Raci rozhodně nesmí zneužít nabyté moci a peněz jen k vlastnímu prospěchu. A už vůbec by neměli pomýšlet na nečestné metody svého postupu, ke kterým samozřejmě patří všechny sexuální metody. Nicméně pokud se vyvarují těchto – uznáváme lákavých pokušení – čeká je možnost velké kariéry, velkých peněz zejména v rámci velkých korporací a společností. Rok 2021 přinese Rakům prvním dekády velmi zajímavé a překvapivé příležitosti, které jim nabídnou nečekané možnosti, které se také mohou týkat jejich kariéry. V tomto roce budou mít šťastnou ruku ve volbě svých spolupracovníků, kolegů a přátel.

Kde na Raky číhá největší nebezpečí?

Samozřejmě ve výše zmíněném pokušení zneužití moci, pokud se vyvarují těchto nástrah a budou sami k sobě poctiví, čeká je i zasloužená odměna. Na Raky narozené ve třetí dekádě číhá nebezpečí v oblasti jejich partnerských vztahů. Měli by být opatrní, nevěra jim v tomto roce rozhodně neprojde bez následků. Také by měli upustit od svých „oblíbených“ metod citového vydírání, ani ty jim letos příliš neposlouží. Možná, že pochopí, že láska je nepodmínečná a že k ní nevede cesta ani přes nátlak, ale ani přes mučednické postoje. Pozor také na úvěry a hypotéky, pokud máte v úmyslu je financovat ze společných peněz se svým partnerem, vše si dobře dopředu vykomunikujte.

Co mohou Raci v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Své vědomosti. Naučí se novým pracovním postupům, a ještě si budou umět dopřát i kousek dobrodružství. Je možné, že i v době zákazů a omezení si Raci dokážou najít prostor pro cestování do více či méně známých krajin. Nejlepším obdobím pro Raky v roce 2021 bude květen a červen, kam by měli směřovat své nejsmělejší plány a rozhodnutí.

Zajímají vás ostatní znamení? Základní předpověď na rok 2021 najdete zde

Sdílejte článek
Štítky peníze láska vztah horoskopy znamení Raka horoskopy 2021 Rak

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.