Horoskopy

20. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. říjen

Den vhodný k léčení léky působí intenzivněji a také odpočinku. Máme volný den, můžeme si dopřát i „lenošení“ a tzv. pyžomavový den.  Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev, prospěje nám pohyb a cvičení, vodní relaxace, koupele i masáže.

Luna v Rybách – přibývá

symbol Kolo

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a také touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme příliš pracovní a finanční záležitosti.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou, nebo setkání s rodinou.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Máme-li rádi sladkosti, uděláme si vlastní musli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou, bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček, tak, aby naše tělo, co nejlépe prospívalo.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy

Zkombinujeme světle růžovou a tmavě modrou. Krásným kamenem je rodonit a lapis lazuli.

Tou pravou vůní je cananga nebo vetiver.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.