Horoskopy

26. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. říjen

Před námi je náročný den, nezačínáme nic nového, ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v  životě změnit k lepšímu. Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace, jednáme v příhodnější čas.

Luna v Býku - ubývá

symbol Pavouk

Luna v Býku působí na náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Dáváme pozor na průvan a nastydnutí. Můžeme začít s očistnými a odtučňovacími kúrami. Býkům vládne Venuše, planeta krásy, proto je ideální čas na zkrášlovací procedury a pěstění pokožky těla. Vhodná doba na oslavy, setkávání, ale i svatby.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Energie těchto dnů je zemní, doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu - jako samostatné jídlo, nebo jako přílohu. Snažíme se jíst s mírou, abychom nezahltili tělo. Dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje na podporu trávení fenyklový, mátový, nebo nálev z majoránky.

Klasickou kombinací barev tohoto znamení je zelená a růžová.

Vybereme šperk s chyzoprasem nebo růženínem.

Může se nám líbit moschus nebo santal.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Sdílejte článek
Štítky Venuše

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.