Horoskopy

4. prosince 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 4. prosinec

Dnešek přináší skryté pravdy, zbavujeme se iluzí a vidíme skutečnost v pravém svět. Neplníme svou mysl katastrofickými scénáři.  Ladíme se na vyšší vibrace pomocí hudby, vnitřního ztišení – meditujeme, jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Žezlo

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

Pozornost věnujme očistě a intimní hygieně, ženám se doporučují teplé sedací koupele. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky, které si můžeme plně užít. Pozornost věnujeme pokožce celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly.

[[nid:5466643]]

V tyto dny můžeme víc jíst, zajdeme na oběd nebo večeři do oblíbené restaurace, kde si dopřejeme celé menu. Přednost dáme teplým, zahřívajícím pokrmům i nápojům. Odpoledne si ke kávě dáme i malý dezert, který nám zvedne energii i náladu.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Vhodná je kombinace šedá a černá. Vybereme obsidián vločkový nebo onyx.

Může se nám líbit ambra nebo levandule.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.