Horoskop na dnešní den dle Luny pro 22. leden

Den uvědomění si, že vše, co se nám děje, odráží naši podstatu, nás samotné. Neřešíme důležité věci, protože můžeme lehce podlehnout klamu, lžím a podvodům. Snažíme se naopak zbavovat různých závislostí a negativních myšlenkových vzorců. Zbytečně nevydáváme peníze, nenakupujeme, peníze nepůjčujeme. V práci i doma může vládnout napětí, proto se raději vyhneme konfliktům, v duchu hesla: Moudřejší ustoupí. Vhodná je očista těla i duše, hledání stř

Luna ve Lvu – ubývá

symbol Zrcadlo

Tendence těchto dnů je tvořivá; chceme si užívat a bavit se, vyrážíme do společnosti a za kulturou.

Při ubývající Luně se nemusíme omezovat, zkusíme změnu v podobě ryb – lososa, candáta nebo pstruha, jako přílohu opečené brambory. Pro podporu srdeční činnosti zázvorový čaj. Velmi prospěšnou bylinou je hloh, také třezalka, meduňka a rozmarýn. Z minerálních prvků bychom do stravy měli doplňovat hořčík a selen a také vitamín A.

[[nid:5466643]]

Pozor na operace srdce, cév a zad.

Vybereme žlutou nebo bílou.

Krásným kamenem je zlatý topaz nebo křišťál.

Může nám vonět jasmín nebo růže.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek
Štítky peníze

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.