Horoskop na dnešní den dle Luny pro 30. leden

Tento čas si vyhradíme pro meditaci a zklidnění. Vhodný je i půst, tělo se dokáže zbavit nečistot a také naše duše se uvolňuje z negativních vzorců a přesvědčení.  Zvyšuje se naše intuice, chápeme, proč se nám určité věci v životě stali, odpouštíme sami sobě i ostatním, vnímáme jednotu a harmonii božství…

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Želva

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, uděláme si čas na přátele.

Napětí celého týdne můžeme dík ohnivé energii Luny ve Střelci uvolnit pohybem, cvičením, procházkou v přírodě. Unavené tělo večer naložíme do teplé lázně s bylinkovou esence. Následně se zabalíme do deky a odpočíváme na lůžku, pustíme si příjemnou hudbu nebo oblíbený televizní program.

[[nid:5466643]]

V období Luny ve Střelci se raději vyhneme smaženým jídlům, naše játra si odpočinou. Snažíme se méně solit a kořenit. Vyškrtneme z něj všechny polotovary a dáme přednost „živé“ stravě. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, které jsou chutné, a navíc prospívají našemu zdraví, nebo si uděláme limonády z domácích zdrojů.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Pěknou kombinací je modrá a růžová.

Vybereme krevel nebo akvamarín. Svůj osobní prostor provoníme citrusová trávou nebo levandulí.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.