Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. leden

Podle východních učení je tento den jediným v celém lunárním cyklu, kdy naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou přijme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíc prospělo. Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky, ani pro kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Jednorožec

Během dne si uděláme čas na rychlou chůzi, je to nejpřirozenější pohyb. Vyjdeme si do parku, do přírody, a zhluboka dýcháme. Věnujeme pozornost i „údržbě“ těla. Zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy – masírujeme a sprchujeme lýtka a stehna. Zajdeme ke kadeřníkovi, je nejvhodnější doba k barvení a tónovaní vlasů.

[[nid:5466643]]

Luna přibývá, dáváme pozor na vše, co jíme; v menší míře můžeme maso, sýry, vejce. Můžeme se inspirovat východní kuchyní, přednost dáme teplé stravě, ráno si dopřejme pohankovou nebo ovesnou kaši. V poledne zajdeme na oběd a na večeři si dáme vaječnou omeletu se zeleninovou přílohou.

Zkombinujeme zelenou a stříbrnou.

Ozdobíme se měsíční kámen nebo jadeitem. Pěknou vůní je leknín nebo růžová voda.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky příroda nehty

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.