Horoskop na dnešní den dle Luny pro 5. únor

Den pohybu, cest, přemisťování, stěhování. Doporučuje se méně jíst, vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům, také alkoholu. Snažíme se přijímat vše, co k nám přijde s klidem a pokorou, ladíme se na pozitivní změny v našem životě.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Roh hojnosti

Tyto dny přináší možnost naučit se propojovat svět materiální s duchovním. Vědomě pracovat na spolupráci s ostatními lidmi.

Jsme citlivější v oblasti kyčlí a beder. Nezatěžujeme tělo fyzickou námahou, prospějí nám mírné protahovací cviky. Zajdeme do suché sauny, nebo si zaplavat. Při pocitu únavy odpočíváme s nohama nahoře a užíváme si relaxaci v kruhu přátel nebo rodiny.

[[nid:5612755]]

Je období zimy, tělo potřebuje více vitamínů a minerálů, doplňujeme zinek, selen, a zvláště hořčík pro posílení nervové soustavy. Uvaříme si zelňačku, nebo fazolovou polévku, která nás posilní. Hodně pijeme, pokud možno teplé nápoje, které dokáží posílit naší energii a jsou zahřívající, různé čaje a čajové směsi.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému

Pěknou kombinací je tmavě modrá a bílá. Ozdobíme se chalcedonem nebo girasolem.

Svůj osobní prostor provoníme jasmínem nebo růží.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek
Štítky Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.