Horoskop na dnešní den dle Luny pro 5. únor

Den pohybu, cest, přemisťování, stěhování. Doporučuje se méně jíst, vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům, také alkoholu. Snažíme se přijímat vše, co k nám přijde s klidem a pokorou, ladíme se na pozitivní změny v našem životě.

Luna ve Vodnáři – přibývá

symbol Roh hojnosti

Tyto dny přináší možnost naučit se propojovat svět materiální s duchovním. Vědomě pracovat na spolupráci s ostatními lidmi.

Jsme citlivější v oblasti kyčlí a beder. Nezatěžujeme tělo fyzickou námahou, prospějí nám mírné protahovací cviky. Zajdeme do suché sauny, nebo si zaplavat. Při pocitu únavy odpočíváme s nohama nahoře a užíváme si relaxaci v kruhu přátel nebo rodiny.

[[nid:5612755]]

Je období zimy, tělo potřebuje více vitamínů a minerálů, doplňujeme zinek, selen, a zvláště hořčík pro posílení nervové soustavy. Uvaříme si zelňačku, nebo fazolovou polévku, která nás posilní. Hodně pijeme, pokud možno teplé nápoje, které dokáží posílit naší energii a jsou zahřívající, různé čaje a čajové směsi.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému

Pěknou kombinací je tmavě modrá a bílá. Ozdobíme se chalcedonem nebo girasolem.

Svůj osobní prostor provoníme jasmínem nebo růží.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek
Štítky Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.